Szukaj
Nikon http://greg77.com/
Ja się trochę pośmiałem przy tym
http://www.smog.pl/wideo/47425/kompi...ch_wpadek_tnl/
Wszak najwięcej mówią ci, którzy mają najmniej do powiedzenia...
http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzeda...AdIdZ303611875
Opis cudowny:
mam do sprzedania aparat fotograficzny CANOMATIC (jest to firma produkując tańsze aparaty pod egidą Canona) CANOMATIC Jest lustrzanką z bardzo bogatym wyposażeniem.
Dane techniczne: TYP - 35 mm pre-focusing motor camera OBIEKTYW - f=50mm kolorowa optyczna soczewka WIZJER - pionowy wizjer i wizjer jasnych linii SZCZELINA - F 6,3, F8,F11,F16 SAMOWYZWALACZ - opóźnienie 5-14 sec LAMPA- A built-in electronic flash hot shoe (za zmiennym ustawieniem kątów ROZMIAR KLISZY - 24x36 (standartowy film) ŁADOWANIE KLISZY - automatyczne POSUW KLISZY- automatyczny PRZEWIJANIE KLISZY- automatyczne LICZNIK - przyrostowy ZASILANIE - dwie baterie AA R-6 WYMIARY - 161x113x114 Reduktor czerwonych oczu
D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.
Tu nie sprawiedliwość. Tu jest SĄD!
Trochę śmieszno, trochę straszno czyli dialogi z sal sądowych
Pytanie: Kiedy są Pana urodziny?
Odpowiedz: 15 lipca.
P: Którego roku?
O: Każdego roku.
P: Ta amnezja ogranicza całkowicie Pana zdolność do zapamiętywania?
O: Tak.
P: W jaki sposób się ona objawia?
O: Ja zapominam.
P: Pan zapomina. Może nam Pan podać jakiś przykład czegoś, co Pan zapomniał?
P: Ile lat ma Pani syn, ten, który z Panią mieszka?
O: 38 albo 35, stale mi się myli.
P: Jak długo on już z Panią mieszka?
O: 45 lat.
P: Jak zakończyło się Pani pierwsze małżeństwo?
O: Śmiercią.
P: Czyją śmiercią?
P: Może Pani opisać tą osobę?
O: On był średniego wzrostu i miał brodę.
P: Czy to była kobieta, czy mężczyzna?
P: Panie Doktorze, ilu autopsji dokonał Pan na zwłokach?
O: Wszystkie moje autopsje dokonuję na zwłokach.
P: Na wszystkie pytania musisz odpowiedzieć słownie, OK? Do której szkoły chodziłeś?
O: Słownie.
P: Czy Pan "X" był wtedy martwy?
O: Nie, siedział na stole i dziwił się, dlaczego dokonuję na nim autopsji.
P: Panie Doktorze, zanim rozpoczął Pan autopsję, zbadał Pan puls?
O: Nie.
P: Zmierzył Pan ciśnienie?
O: Nie.
P: sprawdził Pan oddech?
O: Nie.
P: A więc jest możliwe, że pacjent jeszcze żył, kiedy dokonywał Pan autopsji?
O: Nie.
P: Jak może być Pan tak pewny, Panie Doktorze?
O: Ponieważ jego mózg stal w słoju na moim stole.
P: Ale czy pomimo to, mogło być możliwe, że pacjent był jeszcze przy życiu?
O: Tak, było możliwe, że jeszcze żył i praktykował gdzieś jako adwokat.
P: I co się stało potem?
O: Powiedzał: muszę cię zabić, bo mógłbyś mnie rozpoznać.
P: I zabił Pana?
P: Jestem pewien, że jest pan uczciwym i inteligentnym człowiekiem...
O: Dziękuję. Gdyby nie obowiązywała mnie przysięga, odwzajemniłbym komplement.
P: Ile razy popełniał pan samobójstwo?
O: Tak ze cztery razy.
P: Co powiedział Pani mąż tamtego poranka, jak się Pani obudziła?
O: On powiedział: gdzie ja jestem Cathy ?
P: Dlaczego to Panią tak zdenerwowało ?
O: Ja mam na imię Susan.
P: No wiec Panie Doktorze, czy to nie jest tak, że jak człowiek we śnie
umrze, to zauważy to dopiero jak się obudzi?
P: Pani najmłodszy syn, ten 25-letni, w jakim jest wieku?
P: Był Pan obecny przy tym, jak zrobiono Panu zdjęcie?
P: Poczęcie dziecka nastapiło więc 8 sierpnia?
O: Tak.
P: Co Pani w tym czasie robiła?
P: Ona miała troje dzieci, zgadza się?
O: Tak.
P: Ilu było chłopców?
O: Żadnego.
P: Były więc jakieś dziewczynki?
pozdrawiam, Wojtek
Doobre![]()
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
A to psikus
dobre - takie "prawnicze"![]()
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
Skontaktuj się z nami