Close

Strona 109 z 1948 PierwszyPierwszy ... 959991071081091101111191592096091109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 081 do 1 090 z 19477

Wątek: Humor

  1. #1081
    Oszczędny w słowach Awatar Rajek
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Pruszków/Łódź/Warszawa
    Posty
    82

    Post Odp: Humor

    Nie wiem czy było, ale ujęło mnie.

    Ostatnio edytowane przez Rajek ; 26-05-2008 o 22:42
    D70s + N50 1.8.

  2. #1082
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2008
    Miasto
    Biała Podlaska
    Posty
    19

    Domyślnie Odp: Humor


  3. #1083
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  4. #1084

    Domyślnie Odp: Humor

    "Jestem studentem więc nic co alkoholowe nie jest mi obce.
    Starość nie radość młodość nie trzeźwość"

    Wyczytane
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  5. #1085

  6. #1086

    Domyślnie Odp: Humor

    Cytat Zamieszczone przez Marta Baranowska Zobacz posta
    "Jestem studentem więc nic co alkoholowe nie jest mi obce.
    Starość nie radość młodość nie trzeźwość"

    Wyczytane
    I kontynuacja cyklu:

    "robota to głupota -picie to jest życie"
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  7. #1087

    Domyślnie Odp: Humor

    Facet wraca od lekarza i mówi żonie, że powiedział mu, że zostało mu tylko
    24 godziny życia. Po tych słowach prosi ją o seks. Oczywiście, zgadza sięi kochają się. Jakieś sześć godzin później facet idzie do żony i mówi:
    - Kotku, zostało mi tylko 18 godzin życia. Moglibyśmy zrobić to jeszcze raz?
    Żona oczywiście się zgadza i robią to znowu. Później facet idzie do łóżka, patrzy na zegarek i uświadamia sobie, że zostało mu tylko 8 godzin.
    Dotyka ramienia żony i mówi:
    - Kotku, zróbmy to jeszcze raz, zanim umrę.
    - Oczywiście, kochanie - mówi żona.
    Kochają się trzeci raz. Potem żona odwraca się i zasypia. Facet martwi się zbliżająca się śmiercią, przewraca się z boku na bok i wierci, aż w końcu zostaje mu tylko 4 godziny życia. Klepie żonę, a ta się budzi.
    - Kochanie, zostało mi tylko 4 godziny życia. Czy myślisz, żemoglibyśmy...
    W tym momencie żona siada i mówi:
    - Słuchaj!!! Ja ***** muszę rano wstać, a ty nie!

  8. #1088

    Domyślnie Odp: Humor

    Od lamera do crackera, czyli jak zostać prawdziwą elitą:
    http://www.tac.turek.pl/node/50
    skład zastrzeżony!
    Fotografie są jak cebula - mają warstwy.

    www.piotrkordula.prv.pl

  9. #1089

    Domyślnie Odp: Humor

    Lublin. Skręcając w Al. Racławickie z ulicy Lipowej jadący Wartburgiem Jerzy Kołodziej na środku skrzyżowania na skutek awarii sprzęgła zatrzymał się i został staranowany przez wyjeżdżającego z Krak. Przedmieścia Toyotą Camry Leona Wizgę. Jak to zwykle w takich wypadkach odbyła się ostra pyskówka. Została wezwana policja, która po krótkich wyjaśnieniach ukarała obu kierujących mandatami po 500 zł za blokowanie pasów ruchu i kazała rozjechać się do domów.
    W****iony jak nieszczęście Jurek Kołodziej wszedł do pustego mieszkania rzucił w kąt teczkę i zasiadł do komputera. Zalogował się na forum dyskusyjnym i napisał:
    ---------------------------------
    /// Zły jestem jak nieszczęście.
    Jakiś **** wjechał dzisiaj we mnie w centrum miasta. Takie kutasy, które nauczyły się jeździć na gównowozach teraz poprzysiadały się na rzęchy sprowadzane z zachodu i jeżdżą jak palanty bez głowy. A jeszcze durne, jebane menty walą bez sprawdzenia winy 500 zł J. Kołodziej
    ---------------------------------
    A oto część dalsza dyskusji na forum :
    -----------------------------------------------------------------
    /// Kogo nazywasz kutasem ty kutasie ? Że niby jakiś **** w ciebie wjechał ? Masz szczęście, że się bardziej nie rozkraczyłeś bo wtedy bym w ciebie wjechał aż poszłyby ci bulki dupą. Ale fakt menty jebane nawet nie chciały gadać.
    Leoś Automobilista
    -----------------------------------------------------------------
    /// Mam zapisane wasze numery gówniarze. Ja wam dam mentów jebanych.
    Aspirant Ważyński
    -----------------------------------------------------------------
    /// Ważyński ty chamie to skasowałeś dzisiaj 1000 zł i nie chcesz mnie zabrać na dyskotekę bo niby nie masz kasy? To ja odchodzę do Wieśka Kowalika. Spadaj.
    Kasia Woszczanek
    -----------------------------------------------------------------
    /// Kaśka to ty się z psami prowadzasz ? Jak cię spotkam to cię ****o zabiję Józek Wideński
    -----------------------------------------------------------------
    /// O pan Wideński w sieci. Dzisiaj przychodzę do pana po zaległy czynsz za dwa ostatnie miesiące i niech pan nie próbuje udawać, że pan nie wiedział.
    Właściciel kamienicy Albert Urban.
    -----------------------------------------------------------------
    /// Albercik??? Co u ciebie? To ja Maksym - Długi. Razem byliśmy na kursie podatniczym w ZDZ sześć lat temu pamiętasz? Musimy się spotkać Maksym Kołodka
    -----------------------------------------------------------------
    /// Maksym, kochany to ja Lusia z tego kursu w ZDZ. Cały czas myślę o tobie. Wiesz mamy wspólne dziecko. To po tym naszym wyjeździe do Firleja na wieczorek zapoznawczy. Jestem teraz u mamy w Świdniku, musisz do mnie zadzwonić. Mój telefon to 123 123 123 Zadzwoń.
    Lusia K.
    -----------------------------------------------------------------
    /// Lusia K? Telefon 123 123 123? Luśka ty ****o, jak wrócisz do domu to ci łeb urżnę. A na drugi raz patrz w czyj post włazisz, dziwko. Twój mąż.
    Jerzy Kołodziej
    Ostatnio edytowane przez Erie ; 29-05-2008 o 23:06 Powód: czarne litery na czarnym tle źle sie czyta
    System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
    Pozdrawiam Marek

  10. #1090

    Domyślnie Odp: Humor

    Cytat Zamieszczone przez odie83 Zobacz posta
    http://nasza-klasa.pl/profile/9295362/gallery

    przepraszam
    nie mogłem się powstrzymać

    Dlaczego warto się zarejestrować?
    Jeśli nie masz jeszcze loginu i hasła, musisz się zarejestrować.
    Tworząc własny profil w portalu nasza-klasa.pl uzyskasz dostęp do wszystkich narzędzi, które przygotowaliśmy dla naszych użytkowników.
    • – Dołącz do Swojej szkoły i klasy
    • – Odnajdź starych znajomych ze szkolnej ławki i dowiedz się co teraz robią
    • – Przesyłaj wiadomości wszystkim Twoim przyjaciołom jednocześnie
    • – Twórz galerie zdjęć i komentuj zdjęcia Twoich znajomych
    • – Zakładaj fora tematyczne i dyskutuj na nich
    • – Importuj listę kontaktów Gadu-Gadu i Skype
    • – Poznawaj nowych ludzi
    Aby dowiedzieć się więcej skorzystaj z naszego przewodnika.




    Hmmm wyjątkowo śmieszne - nie wszyscy mają profil na tym "wspaniałym" portalu społecznościowym. Może lepiej wkleić zrzut ekranu?
    szkoda, że to już nie to samo forum...

Strona 109 z 1948 PierwszyPierwszy ... 959991071081091101111191592096091109 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •