Oglądam sobie od czasu do czasu na YT stare skecze Manna i Materny i pod jednym z nich trafiłem na taki oto komentarz:
Czekam do dziś na 'Dalszy ciąg programu', ale tylko jakieś Mroczki przed oczami..![]()
Szukaj
Oglądam sobie od czasu do czasu na YT stare skecze Manna i Materny i pod jednym z nich trafiłem na taki oto komentarz:
Czekam do dziś na 'Dalszy ciąg programu', ale tylko jakieś Mroczki przed oczami..![]()
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
"Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."
Jednak oryginał Bukartyka uważam za dużo lepszy.
- Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
- Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...
Jestem najlepszy :
http://www.youtube.com/watch?v=6OQm3...ature=youtu.be
Pewien facet przyjeżdża do obcego miasta i zatrzymuje się w podrzędnym
hotelu. Ponieważ w pokoju nie ma telewizora, a koleś nie zabrał z sobą nic
do czytania, zaczyna przeglądać Biblię leżącą na stoliku nocnym. W pewnym
momencie, przeczytawszy coś w Piśmie, chwyta za słuchawkę i dzwoni na
recepcję.
Zaczyna czarować recepcjonistkę, przekonuje ją, żeby przyszła do niego do
pokoju, szepcze jej namiętne słówka, aż w końcu udaje mu się.
Po kilku chwilach w jego pokoju zjawia się dziewczyna.
Bez zbędnych słów przystępują do dzieła.
Po godzinie szalonego seksu oboje leżą w łóżku i palą papierosa.
Recepcjonistka odzywa się:
- Kto by pomyślał?! Ja z gościem hotelowym...
Na co facet odpowiada:
- W Biblii tak napisano.
- Co?!?! W Biblii?! Gdzie?! W którym miejscu?!
- No tutaj, na drugiej stronie okładki. Wyraźnie stoi: "Recepcjonistka to puszczalska zdzira".
www.burek.pl, www.blog.burek.pl <--- zapraszam
http://wiadomosci.onet.pl/fotoreport...rtaz-duzy.html
Nie ma co komentować.
D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.
Dialog:
Ona: Wiesz, że Grechuta miał problemy psychiczne? Prawdziwy artysta musi zapłacić za swój talent.
On: Tak, kochanie. Teraz jesteś już prawdziwą artystką.
Fanscooter - najwolniejszy sport ekstremalny świata
pozdrawiam, Wojtek
Skontaktuj się z nami