Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: jeziorko

  1. #1

    Domyślnie jeziorko

    Witam,
    Pierwszy raz daje zdjęcie na to forum,
    prosze o wyrozumiałość, jestem laikiem (aparat od 4 miesięcy)


    Ostatnio edytowane przez chodnik ; 24-01-2011 o 22:24
    D90

  2. #2

    Domyślnie

    nie ten przycisk, nacisnąłem, chciałem edytować :/
    Ostatnio edytowane przez chodnik ; 24-01-2011 o 22:36
    D90

  3. #3

    Domyślnie

    To chyba jakiś żart jest...
    Ja na twoim miejscu bym dużo czytał, oglądał zdjęcia innych i focił a to zdjęcie jak najszybciej wyrzucił do kosza.
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  4. #4

    Domyślnie

    a co jest w nim nie tak?
    D90

  5. #5

    Domyślnie

    kadr nie ciekawy, brak ostrości, przebarwione na niebiesko. Niestety nic pozytywnego nie znajdę. Czytaj i ucz się.

  6. #6

    Domyślnie

    dziękuje za uwagi, pozdrawiam
    D90

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •