Witam,
Pierwszy raz daje zdjęcie na to forum,
prosze o wyrozumiałość, jestem laikiem (aparat od 4 miesięcy)
Szukaj
Witam,
Pierwszy raz daje zdjęcie na to forum,
prosze o wyrozumiałość, jestem laikiem (aparat od 4 miesięcy)
Ostatnio edytowane przez chodnik ; 24-01-2011 o 22:24
D90
nie ten przycisk, nacisnąłem, chciałem edytować:/
Ostatnio edytowane przez chodnik ; 24-01-2011 o 22:36
D90
To chyba jakiś żart jest...
Ja na twoim miejscu bym dużo czytał, oglądał zdjęcia innych i focił a to zdjęcie jak najszybciej wyrzucił do kosza.
podpis niezgodny z regulaminem forum
a co jest w nim nie tak?
D90
kadr nie ciekawy, brak ostrości, przebarwione na niebiesko. Niestety nic pozytywnego nie znajdę. Czytaj i ucz się.
dziękuje za uwagi, pozdrawiam
D90
Skontaktuj się z nami