Poszukuje programu do ripowania płyt DVD na format np .mkv.
Nazbierało mi się trochę płytek, głownie z bajkami i dla wygody wymyśliłem sobie żeby je zgrać na dysk.
Dobrze by było jakby do takiego pliku dodać zarówno ścieżkę dźwiękową z lektorem jak i napisy oraz żeby program był stosunkowo prosty. Nie zależy mi na studio do edycji obrazu. Zwykłe zrzucenie płytki na dysk.
Nie wiem też jak to wygląda w przypadku zabezpieczonych płyt i jak wtedy wygląda ich zgranie.
Pogrzebałem trochę w necie i znalazłem sporo takich programów. Jedni polecają inni odradzają, czyli normalka. I tak sobie pomyślałem, że jeszcze Tu zapytam. Może koledzy coś takiego używają i mogą coś polecić?