Szukaj
Ładnie to skomponowałeśpiękna faktura
![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Tylko pozazdroscic.
No to odpowiedz do takiego zdjecia rowniez bedzie klasyczna...no piknie![]()
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
swietne....
Nikon http://greg77.com/
Bardzo piknie![]()
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
fajne rytmy, podoba się
Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.
Bardzo ładnie.
Świetna sprawa te górki. Wydaje mi się, że tu się lepiej prezentuje niż na FF, czy to możliwe?![]()
LED ZEPPELIN
Możliwe Andrzeju, możliwe... Popatrz na "wagę" - strasznie duży mi wyszedł plik wynikowy (Te skubane morawskie ziemie masę szczegółu zawierają i potem takie cudaki 800KB wyłażą...), a tam musiałem zjechać poniżej 500Kb, no i... jest jak jestAle chyba dramatu tam nie ma co? Bo chwilę spędziłem na porównywaniu jakości i w sumie nawet zadowolony byłem...
"Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry PratchettPozdrawiam! Jacek
Skontaktuj się z nami