Szukaj
Spadaj
Na ślady stupeczek nie mam wpływu. Mógłbym to cierpliwie stemplować... ale ja leniwy jestem pod tym względem![]()
:P
Hokejowy? Nie rozumiem mówiąc szczerze
A czekaj... zaskoczę Cię ... kiedyś jak zgubię filtr :P
Zabrałem? tzn?
Przeca nie jest krzywy![]()
Ostatnio edytowane przez Nemeth ; 23-01-2011 o 01:05
Mi się podoba, minimalistycznie. Ładnie też wyróżnia się linia horyzontu.
Poprawna fota, brakuje mi ładnego światła.
mnie również się podoba i to bardzo![]()
Jak ty z takiego nieba potrafisz cos wyczarowac?
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Skontaktuj się z nami