Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Nuda ... no nie?
    No

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martinez Zobacz posta
    No
    Spadaj

    Cytat Zamieszczone przez Marrab Zobacz posta
    Gdyby nie ślady stupeczek na piasku, ów "kamyczek" dzięki swojemu kształtowi, podkreślałby dużo bardziej lekko surrealistyczny i bardzo fajny klimat Do tak pastelowych, delikatnych kolorów, winieta w dolnym lewym i prawym rogu jest troszkę za mocna chyba, a tak poza tym... bomba

    Pozdrawiam.
    Na ślady stupeczek nie mam wpływu. Mógłbym to cierpliwie stemplować... ale ja leniwy jestem pod tym względem

    Cytat Zamieszczone przez Al Koholik Zobacz posta
    Był czas przywyknąć
    :P

    Cytat Zamieszczone przez pszetak Zobacz posta
    Taki kadr hokejowy...na uwolnienie...ale ładnie-jeden z bardziej naturalnych twoich ostatnio( i nie chodzi mi o budulec gł.obiektu oczywiście ).
    Hokejowy? Nie rozumiem mówiąc szczerze

    Cytat Zamieszczone przez Mikie_001 Zobacz posta
    ba!
    A czekaj... zaskoczę Cię ... kiedyś jak zgubię filtr :P

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Zabrałeś nawet klimat tej focie... Do mnie nie gada.
    Zabrałem? tzn?

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    A co sie stało z Twoim horyzontem?

    zawsze miałeś jak od linijki, a tu Panie tylko strzały szykować
    Przeca nie jest krzywy
    Ostatnio edytowane przez Nemeth ; 23-01-2011 o 01:05

  3. #13

    Domyślnie

    Mi się podoba, minimalistycznie. Ładnie też wyróżnia się linia horyzontu.

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Zabrałem? tzn?
    To znaczy, że w swoich minimalistycznych zapędach, których efekty bardzo lubię i cenię pozbawiłeś tę pracę specyficznego klimatu z reguły towarzyszącemu Twoim zdjęciom. Z tej strony to zdjęcie jest "nie Twoje". Za to technicznie widać Nemetha na kilometr.
    LED ZEPPELIN

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    Ładnie jest.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  8. #18

    Domyślnie

    mnie również się podoba i to bardzo

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    A co sie stało z Twoim horyzontem?

    zawsze miałeś jak od linijki, a tu Panie tylko strzały szykować
    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta

    Przeca nie jest krzywy

    No ... krzywy nie, ale prosty .... też nie

  10. #20

    Domyślnie

    Jak ty z takiego nieba potrafisz cos wyczarowac?
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •