Ano wlasnie - czy jest duza szansa trafienia podrobki, czy raczej kupujac taka karte na Alledrogo czy ebayu moge byc spokojny, ze kupie oryginal? Interesuje mnie model Professional x300 UDMA 8GB.
Szukaj
Ano wlasnie - czy jest duza szansa trafienia podrobki, czy raczej kupujac taka karte na Alledrogo czy ebayu moge byc spokojny, ze kupie oryginal? Interesuje mnie model Professional x300 UDMA 8GB.
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Są produkowane w R.O.C.
Czyli gro produkcji idzie oficjalnie jako Lexar - nie wykluczone, że jakaś część może być sprzedawana w "prywatnej" sieci dystrybucji.
Obecnie trudno coś na to poradzić...
Pzdr.
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Wszystkiego mozna sie spodziewac, skoro Sandiski mozna podrobic to Lexara rowniez,
w kazdym badz razie Polacy lepiej 'robia' $$$ niz Amerykanie![]()
Skontaktuj się z nami