Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Co zamiast sb-400

    Mialem jakis czas temu sb-400. Bardzo uzyteczna jako lampa kieszonkowa na imprezy itd.
    Niestety juz jej nie mam ;(
    Niestety teraz ceny nowej odstraszaja Ja swoja kupilem za okolo 200zl.. Czy jest jakas podobna lampa niezaleznego producenta, tansza a o podobnej uzytecznosci?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    Mialem jakis czas temu sb-400. Bardzo uzyteczna jako lampa kieszonkowa na imprezy itd.
    Niestety juz jej nie mam ;(
    Niestety teraz ceny nowej odstraszaja Ja swoja kupilem za okolo 200zl.. Czy jest jakas podobna lampa niezaleznego producenta, tansza a o podobnej uzytecznosci?
    W salonie FJ SB-400 jest teraz za 277 PLN. W ich sklepie internetowym zdrożała właśnie do 285.

  3. #3

    Domyślnie

    Wlasnie widzialem, ze zdrozala i dlatego pytalem o inne lampy. ja za swoja zaplacilem 170

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    bardzo fajna alternatywa http://www.ceneo.pl/1813315
    O, wlasnie o co stakiego mi chodzilo.
    ktos korzystal? widze ze ma korekcje blysku, czyli lepiej niz sb-400

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    Mialem jakis czas temu sb-400. Bardzo uzyteczna jako lampa kieszonkowa na imprezy itd.

    Czy jest jakas podobna lampa niezaleznego producenta, tansza a o podobnej uzytecznosci?
    W moich planach jest kompaktowa, płaska lampa z trybami A i M, być może starsze modele Nikona - w roli lekkiej lampy z zawiasem do noszenia zawsze przy sobie, oraz do wspomagania w strobingu (stąd tryby M).
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    bardzo fajna alternatywa http://www.ceneo.pl/1813315
    Tylko, że wg mnie to przy cenie jak z linku warto dołożyć te 30-40 zł i kupić ponownie SB-400.
    Natomiast za 320 zł kupisz już małego Metza-34 ewentualnie Sunpaka lub Nissina.
    NIKON Z6II | FTZ | N 50/1.4 G |N 14-30/4 S | N 24-70/4 S | SB-900 | SanDisk CFexpress 128 GB | Velbon ULTRA VOXi L + Triopo B-1

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zotornik Zobacz posta
    Tylko, że wg mnie to przy cenie jak z linku warto dołożyć te 30-40 zł i kupić ponownie SB-400.
    Natomiast za 320 zł kupisz już małego Metza-34 ewentualnie Sunpaka lub Nissina.
    Tu sie nie do konca zgodze.
    Jesli lampa dobrze dziala w automatyce, to zdecydowanie jest lepsza alternatywa sb-400
    korekcja blysku, chowana stopka i naczej odchylany palnik
    Moze jednak znajdzie sie ktos na forum kto uzywa?

    Metz034 zle baterie,
    Jeszcze wieksza lampa mnie nie interesuje (posiadam juz takowe)

    JacekCz - O jakich lampach piszesz?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •