Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: AF D70s

  1. #1

    Domyślnie AF D70s

    witam mam pytanie.zauwazylem ze jak daje na korpusie lub obiektywie funkcie ostroci na Auto to i tak moge jeszcze sterowac recznie,ciekawe bo np w minolcie jak dalem ostrosc na atuo to juz recznie nie moge.a tu jak daje na auto to mam auto i manual.to normalne?czy ten aparat ma silnik w korpusie ?bo wiem ze tez ma w obiektywie

  2. #2

    Domyślnie

    a czy po ustawieniu recznej ostrosci w trybie auto wciskal kolega spust ? Jesli nie to proponuje przeprowadzic powyzsze doswiadczenie i napisz czy ostrosc byla taka jak ustawiles recznie.
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  3. #3

    Domyślnie

    Jesli pracujesz na obiektywach ktore na to pozwalaja, np. AF-S, mozesz wyostrzac pierscieiem i z silnika.

  4. #4

    Domyślnie

    i ten aprat ma silnik AF w korpusie. Jedyna lustrzanka bez owego silnika to D40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •