witam mam pytanie.zauwazylem ze jak daje na korpusie lub obiektywie funkcie ostroci na Auto to i tak moge jeszcze sterowac recznie,ciekawe bo np w minolcie jak dalem ostrosc na atuo to juz recznie nie moge.a tu jak daje na auto to mam auto i manual.to normalne?czy ten aparat ma silnik w korpusie ?bo wiem ze tez ma w obiektywie
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami