Wrzucam tutaj, później proszę moderatora o przesunięcia do pogaduch o samochodach.

Czy jeździ/jeździł ktoś VW 4X4 i jak to się spisuje w lekkim terenie. Oczywiście permanentny byłby lepszy, ale samochód nie jest dla mnie. Ciekawi mnie ten Haldex, a raczej niepokoi.


pozdrawiam
Jurgen