Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Park

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Misiiia
    Dołączył
    12 2010
    Miasto
    Stargard Szczeciński
    Posty
    10

    Domyślnie Park

    Ostatnio edytowane przez Misiiia ; 17-01-2011 o 15:57

  2. #2

    Domyślnie

    Zwykła ławka i co dalej. Ja jestem na nie.
    Brak ostrości, nijaki kadr i mało parku.
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  3. #3

    Domyślnie

    Krok w prawo, kucnąć i spróbować jeszcze raz. I włączyć ostrzenie
    I nie poddawać się
    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar Misiiia
    Dołączył
    12 2010
    Miasto
    Stargard Szczeciński
    Posty
    10

    Domyślnie

    Tak lepiej czy tez do kosza?

    2.

  5. #5

    Domyślnie

    Szybko kucasz . Jeszcze niżej może by było lepiej
    Lepiej ale:
    - ławka obcięta
    - horyzont lekko leci
    Co do obróbki to kwestia gustu
    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

  6. #6

    Domyślnie

    Dla mnie ani jedno ani drugie.
    Na 2 ta ławka wygląda jakby chciała na mnie wypaść z kadru, do tego jest ucięta, taki kolor też do mnie nie przemawia.
    Pytanie: ostrzysz po zmniejszeniu?
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  7. #7

    Domyślnie

    Wywal te foty, są słabe pod każdym względem. No chyba, ze masz jakieś wspomnienia związane z tą ławką...
    LED ZEPPELIN

  8. #8

    Domyślnie

    Ławeczce na nr 1 mocno brakuje oddechu, tak jakby niebo ją przygniatało Jakimi ogniskowymi najbardziej lubisz fotografować? Czasem jakby odrobinę za ciasne te kadry (te dwa, plus przynajmniej jeden z wątków zimowych) - tak jakbyś miała ustawioną za długą ogniskową, wtedy nie wszystko się mieści w kadrze, i tym łatwiej o niezamierzone skosy.

    Poza tym... na Twoim miejscu byłbym bardziej dobry dla siebie - rób wstępną selekcję swoich zdjęć i wybieraj swoje "naj" zanim pokażesz je komukolwiek - patrz co mogłaś zrobić inaczej, a czemu niektóre z nich Ci się podobają. Nie uzależniaj się też zbytnio wyłącznie od tego jakie opinie usłyszysz o nich na Forum - bo tu chyba nie tak jest źle, ale bywają galerię, gdzie wiele opinii ciągnie w stronę swoich wyobrażeń i oczekiwania co do zdjęć są mocno sprzeczne.

    Takie prozaiczne przedmioty mogą być dobrą okazją do obserwacji, jak "zwykłe" zmienia się w "niezwykłe" pod wpływem światła, pogody i pory dnia. Tu jednak to światło chyba Ci nie dopisało...

  9. #9

    Domyślnie

    nie ma co dorabiać ideologii, zdjęcia bardzo słabe, jak na razie do kosza, ale nie przejmować się i robić duuużo zdjęć, podglądać kolegów na forum i będzie dobrze!
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  10. #10

    Domyślnie

    Może spróbuj zaprosić kogoś ciekawego na tę ławeczkę i zrobić parę portretów? Trochę życia w kadrze!
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •