Kroi się nowa, bardzo fajna drukareczka:
http://80.83.66.190:8009/seaside/eps...lease201101171
Wreszcie zwiększyli pojemność tuszyków - Alleluja!!!
Szukaj
Kroi się nowa, bardzo fajna drukareczka:
http://80.83.66.190:8009/seaside/eps...lease201101171
Wreszcie zwiększyli pojemność tuszyków - Alleluja!!!
To Wifi w mojej 3880 by się przydało ale 25,9 ml to wciąż malutkie pojemniki ..
Fx
Olbrzymi postęp w stosunku do 11ml w R2880, co cieszy - szczególnie po uśmierceniu przez HP modeli Pro B8850/9180, ale do 80ml w 3880 jeszcze sporo brakuje. Zobaczymy jeszcze jak je łaskawcy wycenią, bo pojemność-pojemnością, a tak naprawdę istotny jest koszt 1ml...
Wyszło na to że epson zrobił z posiadaczy 2880 ostatnich frajerów w kontekście pojemności zbiorników, wypuszczając następcę. Chyba zacznę negocjacje z najwyższą domową instancją w sprawie przesiadki na 3880 - śledźcie giełdę moi mili![]()
Mi ta pojemność starczy. A zapowiadana cena w USA to $ 849, czyli w Europie będzie to pewno 850 euro, a w Polsce jakieś 3.5 K (cena producenta, w sklepie może być mniej).
Info prasowe EPSON Polska mówi że cena sugerowana będzie na poziomie 3099 PLN.
Możliwe, że Epson będzie chciał umocnić swoją pozycję na półce pigmentowych drukarek biurkowych, gdzie obecnie panuje lekka stagnacja - HP się wycofało z B8850 i B9180, Canon oferuje tylko leciwą (za to w bardzo korzystnej cenie) Pixmę 9500 MkII, więc jeśli Epson agresywnie wyceni tuszyki do P3000, to będzie miał cholernie interesującą ofertę.
Skoro w 3880 1ml tuszu kosztuje 2,5PLN i Epson jakoś mentalnie daje sobie z tym radę, to zasadniczo mogliby zrobić juzerom dzień dziecka i wycenić tuszyki do P3000 na jakie 70PLN. I tak sprzedają ten zajzajer w cenie, której producenci koniaku mogą im tylko pozazdrościć.
Skontaktuj się z nami