Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Opolszczyzna
    Posty
    44

    Post Moje Białe Tarty

    Jako że ostatnio dręczy mnie straszna choroba CBC (Chroniczny Brak Czasu), dopiero teraz znalazłem kilkanaście minutek żeby coś tam zmajstrować i pokazać. Ponieważ fotograf ze mnie kiepski, to też i zdjęcia nie mogą być wysokich lotów. Ale mam nadzieję że się komuś spodobają. Zapraszam.


  2. #2

    Domyślnie

    Mi najbardziej podchodzi jedyneczka, chyba z powodu kolorów... bardzo mi się podoba.
    No i jeszcze 3 mi się podoba.

    Na 2 mi osobiście trochę nie pasuje ten jasny niebieskawo-zielony kolor gór.

  3. #3

    Domyślnie

    Kadrowo najbardziej mi się podoba 1, choć kolor gór jest jak dla mnie nieakceptowalny-do poprawy. Natomiast najgorzej wypada zdjęcie 6.
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  4. #4

    Domyślnie

    1- Najbardziej , 6- NIE przez cięty wierzchołek. Kolorki trochę pojechane ale ogólnie miło się ogląda , wspomina.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  5. #5

    Domyślnie

    Grzegorz jak dla mnie to w kolejności 4,5,3,2 jedyneczka jest rewelacyjna choć wg mnie kadr kontrowersyjny poprzez linię wytworzoną przez śnieg, za to niebo i światło oszałamiające... ja takiej foty nie mam. 6 to podobnie jak Robert napisał, kosz. A spójrz na czwórkę, gdyby na zdjęciu nie brakowało kamienistego brzegu po prawej stronie kadru wzrok zataczałby okrąg zaczynając od kamerdolców po lewej następnie w górę po szczytach schodząc za Mnichem po pasie zieleni w dół do linii brzegowej Morskiego Oka. Miałbyś fotografię dla której pewnie z powodzeniem można by poświęcić osobny wątek. Ale i tak osobiście uważam ją za The Best. Pozdrawiam i pamiętaj że jak będziesz kręcił się gdzieś koło mnie to wal śmiało, pofocimy wspólnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •