Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: malwyna

  1. #11

    Domyślnie

    Bardzo ładnie, modelina śliczna, wszystko pięknie, ale... czy ona ma taki wyraz twarzy, czy wszędzie robi 'słit dziubek'?
    D200 plus graty...

  2. #12

    Domyślnie

    macie tu swój "łokietek"


  3. #13

    Domyślnie

    Modelka super, tylko chyba dobrze namawiać by minimalnie się uśmiechała (podnosiła kąciki ust) jak na jedynce. Albo unosić aparat. Zdjęcia technicznie niemal idealne. Trójkę bym wypionował. Zabrakło mi błysku w oczach. Poza tym bardzo przyjemnie i sympatycznie. Miło popatrzyć na dobry warsztat. A pomysły i ten ostatni szczebelek do przeskoczenia... To już inna kompletnie inny temat.

  4. #14

    Domyślnie

    Pierwsze najlepsze
    Stronka | Blog

    D700 | D300 | N35/1.8 | N50/1.8 | N70-300VR | T17-50/2.8 | SB600 | SB800

  5. #15

    Domyślnie

    Jedynka bardzo ladna.
    Dziewczyna jak i w drugim secie sie nie usmiecha, wydaje sie jak by byla spieta nieco.
    Nikon DSLR + N SLR Zenit TTL.
    Amatorzy martwią się o sprzęt, profesjonaliści o pieniądze, a mistrzowie o światło.

  6. #16

    Domyślnie

    Wszystkie mi się podobają, ale 1 zdecydowanie najlepsza. Też podzielam opinię, że na 1 bransoleta przeszkadza, ale jest dobrze / lepiej z tak uciętym łokciem. Portret tylko zyskuje.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2011
    Miasto
    Kamienna Góra
    Posty
    2

    Domyślnie

    modelka niepotrzebnie wydyma dolną wargę, ale tak jest ładna

  8. #18

    Domyślnie

    Jedynka zdecydowanie najlepsza, z tym że bardziej niż bransoletka przeszkadza mi pozwijany rękaw golfa.

  9. #19

    Domyślnie

    Świetne pomimo łokietka jestem za nr 1 i 3 Świetna plastyka

  10. #20

    Domyślnie

    niezla dziunia, tylko buty ma brzydkie....

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •