Fotka z mojego zeszłorocznego bardzo krótkiego wypadu w Tatry. Pogoda niestety popsuła się ale nawet dla tych paru chwil było warto.
Szukaj
Fotka z mojego zeszłorocznego bardzo krótkiego wypadu w Tatry. Pogoda niestety popsuła się ale nawet dla tych paru chwil było warto.
Widzę, że brak ładnego światła zniechęcił do komentowania.
Ładnie,szeroko,ostro. Jest OK
Puszka300D90isłoiki.......
Tak, czuć przestrzeń, a światlo pewnie by pomogło, ale i tak mi się podoba![]()
D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \
Skontaktuj się z nami