Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: takie se

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Popracowałbym nad 5 i wyciągnął bardziej smugę przebijającego się słoneczka. Fajna też pierzynka na 3 choć trcohę jakość poleciała.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  3. #3

    Domyślnie

    Cały secik ładny - 1,9 i 12 to moi faworyci. Uważam że 9 ma dużo większy potencjał, tylko trzeba suwaczkami trochę hm...bardziej .... i szkoda że korzeń z prawej strony nie jest cały, natomiast 7 zdecydowanie za ciemna.

  4. #4

    Domyślnie

    Też moje oko przyciągnęła 9. A na 12 świetnie pokazane warunki pogodowe. Nie było łatwo - podobnie 1 dnia! Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Dzieki za odwiedziny.5 fakt ,że poległa juz w wykonaniu.Próbowałem ale nie wiele to dało. 1 to moje pierwsze zdjecie o wyjsciu z Arizony B .Do 9 mam szerzej ale jednak ten korzonek był zaj... długi suwaczkami pojeździłem. 7 rozjasniłem. Nie chce wrzucac tu tych poprawionych, a nie wiem jak pdmienic wiec musicie uwiwerzyc na słowo ,że wasze uwagi przydały sie.Dzieki i pozdrawiam WAS

  6. #6

    Domyślnie

    Fajny secik Leszku, w 9 korzeń fajnie drze się do oglądającego jakby chciał wyskoczyć z kadru , 8 bombowa - śwatełko czyni z tej foty nie tuzinkowy obraz i 5 niepokojące niebo podkreśla srogość gór.... ale te drzewa?no nie wiem... drwal by się przydał. Przeglądałem Twoją stronę, przepiękne masz też te nocne zdjęcia. DAWAJ NA FORUM!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie

    e tam , wstydze się , a i tak juz limit moich transferów wyczyściłem w wątku plenerowym

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •