Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Ale czadowe. Trzeba będzie to wypróbować w praktyce.
    Spoko, już klika razy sprawdzałem, działa doskonale
    Nie rozstaje się z tym programem a wydruki noszę w plecaku
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  2. #22

    Domyślnie

    Dzieki bardzo - skorzystałem w niedzielę rano
    Völkchlor

  3. #23

    Domyślnie

    A wez ze soba jeszcze busole... co do centymetra przewidzisz...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #24
    D700 D810 N AF 17-35 D F2.8 S HSM 70-200/f2.8 S 2x DG APO N 24-70/f2.8 EX , Mz 58 AF-1 Pentax Super A
    Portfolio

  5. #25

    Domyślnie

    Jeśli dobrze rozumuję to ta złota godzina trwa mniej więcej od momentu gdy Słońce jest 6 stopni pod horyzontem do czasu gdy wzejdzie na ponad 6 stopni nad horyzont.

    Ale po co są te oznaczenia gdzie wschodzi Słońce i Księżyc ? Jak to ma się do fotografii w tej złotej godzinie ?

    PS. Witam na forum to mój pierwszy post

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Limax7 Zobacz posta
    Ale po co są te oznaczenia gdzie wschodzi Słońce i Księżyc ? Jak to ma się do fotografii w tej złotej godzinie ?

    PS. Witam na forum to mój pierwszy post
    Witaj....

    Po to sa te dane zebys wiedzial, czy warto czasami jechac 300km na miejscowke i czy swiatlo podswietli to co chcesz zeby podswietlilo.....fotografia krajobrazowa to nie tylko pstryki podczas spaceru z psem

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Witaj....

    Po to sa te dane zebys wiedzial, czy warto czasami jechac 300km na miejscowke i czy swiatlo podswietli to co chcesz zeby podswietlilo.....fotografia krajobrazowa to nie tylko pstryki podczas spaceru z psem
    Może źle się wyraziłem, chodzi mi o to po co są na mapie linie pokazujące kierunek wschodu/zachodu Słońca i Księżyca. Co mi to daje ?
    Nikon D7100 + Nikon D3200 (Nikkor AF-S DX 18-105mm f/3.5-5.6 ED + Sigma APO 70-300mm f/4-5.6 DG MACRO + Nikkor AF-S DX 18-55 mm f/3.5-5.6G ED II)

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Limax7 Zobacz posta
    Może źle się wyraziłem, chodzi mi o to po co są na mapie linie pokazujące kierunek wschodu/zachodu Słońca i Księżyca. Co mi to daje ?
    Dzięki temu będziesz wiedział, czy patrząc na wierzę posępnego zamczyska księżyc będziesz widział wisząc nad samotną wieżą czy nad wychodkiem obok...

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Limax7 Zobacz posta
    Może źle się wyraziłem, chodzi mi o to po co są na mapie linie pokazujące kierunek wschodu/zachodu Słońca i Księżyca. Co mi to daje ?
    Dokladnie odpowiedzialem Tobie w poprzednim poscie........linia wschodu slonca pokaze gdzie bedzie swiecic, jakich efektow mozna sie spodziewac i czy warto jechac na dana miejscowke, czy gora nie zasloni swiatla itp. To samo z ksiezycem, wiesz gdzie sie go spodziewac......naprawde nie rozumiem Twojego pytania, przeciez to oczywiste

  10. #30

    Domyślnie

    A może by tak wykorzystać te cudo które prezentuje jeden z użytkowników YT
    http://www.youtube.com/watch?v=hlUEunniK5I&hd=1
    Nikon D7100 + Nikon D3200 (Nikkor AF-S DX 18-105mm f/3.5-5.6 ED + Sigma APO 70-300mm f/4-5.6 DG MACRO + Nikkor AF-S DX 18-55 mm f/3.5-5.6G ED II)

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •