Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Piotruś, jak dla mnie to 7 wymiata... aż mi głowa poleciała w prawo tak mocno chciałoby się zajrzeć w głąb tej doliny.

  3. #3

    Domyślnie

    Miałem dokładnie to samo odczucie

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie 6 i 7
    D7000 + MB-D11 + N18-105 + N50/1.8D + N70-300/4.5-5.6G + N10-24/3,5-4,5G + Metz 48 AF-1
    http://www.wobolewicz.pl

  5. #5

    Domyślnie

    ....a dla mnie 3 i 4

  6. #6

    Domyślnie

    ...u mnie licznik wskazuje 6,7

    ps.
    Oglądam na laptopie i może dlatego ale mam wrażenie że wszystkie jakby za mocno skompresowane były i coś z jakością nie tak
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert_P Zobacz posta
    Oglądam na laptopie i może dlatego ale mam wrażenie że wszystkie jakby za mocno skompresowane były i coś z jakością nie tak
    Ja oglądam na monitorze 22" (co prawda nie kalibrowany) i odczucie mam takie samo jak Ty Robert. Zdjęcia ciekawe, ale jakość pozostawia wiele do życzenia.
    Pozdrawiam, Karol.

  8. #8

    Domyślnie

    Niestety muszę się z Wami zgodzić. Brak mojego ulubionego szkiełka dał się we znaki. I tak dziękuję Grzesiowi że użyczył mi Nikkora 24-120. Nie potrafię wyciągnąć z tego szkiełka ile bym chciał. Mam nadzieję że na następny plenerek pojadę już z nowym szkiełkiem, a wtedy i jakość obrazka poskoczy.

  9. #9

    Domyślnie

    Kurde, a ja ciągle czytam o tym, że to nie sprzęt robi zdjęcia Czyli mi ciągle nic nie wychodzi, bo mam za słaby sprzęt . Czyżby czas się przesiąść? :P

  10. #10

    Domyślnie

    i czas przytoczyć tu rozmowę Marka z Dorotą. Mogę trochę poplątać za co z góry przepraszam.

    Marek: -Dorotka a Ty wiesz kto my jesteśmy?
    Dorotka: -Wiem fotografowie
    Marek: -A czy Ty wiesz Dorotka jakie my zdjęcia robimy?
    Dorotka: -No na pewno ładne, takim sprzętem....
    Marek: -Eee tam Dorotka, ja mam sprzęt o jakim marzyłem rok temu a zdjęcia jak były hu....e tak są

    Nie gniewajcie się ale trochę prawdy w tym jest, oczywiście nie mam tu na myśli zdjęć Marka (są bdb - spójrzcie na jego odnośniki do stron), ale sprzęt bardzo pomaga lecz niestety nie stworzy nam prawidłowej kompozycji, nie skieruje szkiełka w odpowiednie miejsce itp. Ale mimo tego wszystkiego i tak każdy z nas chciałby mieć najlepsze body i najostrzejsze szkła. Pozdrawiam.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •