Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Zadyma

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez greem Zobacz posta
    Początkowo walczyłem ze światłem więc ponad 100 zdjęć zanim ustawiłem tak jak trzeba, potem zabawa z dymem i tu grubo ponad 200. Temat ogarniałem po raz pierwszy ale teraz już wiem jak do tego podejść więc będzie dużo łatwiej. Mimo to im więcej tym lepiej bo potem jest z czego wybrać najładniejsze (tak jak 3 zdjęcie które jest moim ulubionym z tej serii)
    extra - z czego dym poszedł? juz dawno zabieram się za temat ale jakos czasu brakuje

  2. #12

    Domyślnie

    Nie wiem, jak greem, ale ja stosuję kadzidełka Kadzidełko zapalone i zdmuchnięte, aby się tylko żarzyło i dawało dym.

  3. #13

    Domyślnie

    Dokładnie, kadzidełko jest najlepsze i długo się dymi więc można kombinować z dymem.

  4. #14

    Domyślnie

    Praca wykonana również na zaliczenie? Super efekt.

  5. #15

    Domyślnie

    Zgadza się, zaliczenie z fotografii kreacyjnej - temat 'manipulacja'

  6. #16

    Domyślnie

    jak bym widział swój kręgosłup na rentgenie...a pozatym, czadziarsko!!!
    AMATOR + N7100 | N17-55 | m.N105VR | SB700

  7. #17

    Domyślnie

    swietny efekt, gratuluje!

    ostatnio temat stal sie dosc popularny zauwazylem.
    Ostatnio edytowane przez marschal ; 20-01-2011 o 19:50 Powód: typoo

  8. #18

    Domyślnie

    Macie jakiś tutek ?? Bo to jest zajebiste !!!
    "GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
    ~ JA

  9. #19

    Domyślnie

    Czysta forma. Świetne fotki.
    Żona poprosiła o powieszenie ich na ścianę.
    Szkoda, że nie moje.
    G r a t u l a c j e.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •