Od kilku dni mam dziwną sytuację z facebookiem i kontem Nikoniarze.pl którego dodałem do "lubię".
Co kilka godzin automatycznie otwiera mi się stronka potwierdzająca że dodałem Nikoniarze.pl do "lubię". W adresie strony którą mi wywala pojawia się [.../widgets/fan.php?api_key...] czyli mniemam że to problem z widgetem na facebooku. Czy ktoś ma podobną sytuację?
Używam Firefoxa w wersji 4.0b8 (wersja beta) to również może mieć związek z tym zachowaniem, system WinXP.
Dzieje się tak co jakiś czas, na FB jestem cały czas zalogowany ale nie mam w tym momencie włączonej karty z FB.
Dziwna sprawa raczej nie problem, problemem byłoby to gdyby nie chodziło o Nikoniarze.pl
edit: Nikoniakrzy dodałem do ulubionych kilka miesięcy temu.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami