Szukaj
Podoba mi się to zdjęcie i to pod każdym względem.Ma w sobie coś majestatycznego.A i kolory Koledze wyszły tak jak lubię
.
Ladne swiatlo i kolorki.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Hmmm. to na pewno nie jest zdjęcie z wczorajPodoba się
Ładnie jest, mam podobne ujęcie z Polany na Stołach![]()
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Kolory bardzo dobre zrobiłeś, bardzo wierne.
LED ZEPPELIN
Ogólnie moim zdaniem obróbka na plus. I kolorki, i kontrasty, i ostrość jak najbardziej ok.
Czyli krótko, dobra praca![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Skontaktuj się z nami