Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dame Zobacz posta
    tak oglądam te zdjęcia, przeczytałem komentarze, obejrzałem zdjęcia jeszcze raz i zastanawiam się czy patrzę na to samo co koledzy.

    Dla mnie 1-4 włącznie jest po prostu kiepska i mi się nie podoba. I'm sorry.

    Od 5tki jest pięknie

    no moze z wyjątkiem 7ki która jest zwykłym pstrykiem


    pozostaje mi tylko pogratulować 8. Jest wyjątkowo piękna
    Może nie jestem do końca obiektywny, co prawda na zlocie nie byłem, ale komentuje zdjęcia kolegi więc mogą być podejrzenia o brak obiektywizmu.
    Nie wiem czy przeglądałeś zdjęcia w innych wątkach dotychczas wstawiane przez innych zlotowiczów, bo moim zdanie właśnie w konfrontacji z pozostałymi (jak do tej pory) to najciekawsze kadry z Tatr w wykonaniu zlotowiczów. Mam na myśli cały set oczywiście nie pojedyncze kadry - także bez urazy proszę
    A co do pstryków, jak znam zloty (też bywam) muszą się też znaleźć w wątkach jako dopełnienie dokumentacji tych dni.
    Ostatnio edytowane przez jacekz40 ; 12-01-2011 o 15:02

  2. #12

    Domyślnie

    jak znam zloty (też bywam) muszą się też znaleźć w wątkach jako dopełnienie dokumentacji tych dni.
    Samo sedno...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dame Zobacz posta
    Dla mnie 1-4 włącznie jest po prostu kiepska i mi się nie podoba. I'm sorry.

    Będę bronił 3-ki - mnie się podobają te mocne cienie, intensywna czystość bieli i wyważona ekspozycja bez przepałów. Przy okazji - zobaczyłbym ją też w B&W Mariuszu.

    Ponadto w kategorii archiwum plenerów można spotkać różne fotografie, taki charakter tego działu - wspominamy gdzie byliśmy, co robiliśmy, ten dział to taki album pozlotowy, czasem wystawia się jakąś fotografię , nie dlatego że jest wybitna tylko związana jakoś z miejscem i udziałem w zlocie, a głos krytyki zawsze miły, byleby merytoryczny.

  4. #14

    Domyślnie

    ok, sorry poczatkowo nie zauwazylem jaki to dzial
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dame Zobacz posta
    ok, sorry poczatkowo nie zauwazylem jaki to dzial

    jak wczesniej pisałem konstruktywna krytyka jest mile widziana. Zawsze.

  6. #16

    Domyślnie

    o jej Panowie z pełnym szacunkiem, ale tyle postów a tak mało o zdjęciach.Kompletnie nie rozumiem tych słownych przepychanek, z wielką przyjemnością przyjmuję każdą krytykę.... przecież naprawdę od niedawna pstrykam.

  7. #17

    Domyślnie

    a jak tak to prosze bardzo

    MOJE uwagi do zdjec
    1. Ladnie wywazony kadr i swiatelko, choc do pelni szczescia brakuje mi troche wiecej tej gory w LG i... uwage odciaga ta smuga w PG rogu
    2. Sadzac po chmurach lekko leci w prawo i jest tak dosc centralnie ciachniete. Nie ma jakiegos mocnego elementu, ktory zdynamizowalby kompozycje
    3. jest o wiele lepiej w stosunku do 2 - mamy skupiacza w PD (te skalki) i ladnie od nich jest prowadzony wzrok do calosci
    4. Snieg na zboczu zdaje sie byc zoltawy jakis (nic Wam sie nie wylalo idac? Cialbym deczko wyzej by sie minimalnienieba wiecej na zdjeciu znalazlo
    5. Ladnie zagadalo i sloneczko i dobra GO... Szkoda ze skaly w PD nie sa bardziej wyeksponowane (czarna plamka jest w mocnym punkcie LG)
    6. Jest przestrzen i zdjecie ladnie uciete - bardzo fajne
    7. Podobnie dobre ciecie - scenka z zycia na Kasprowym - jest OK
    8. Jezeli chodzi o klimat to najlepsze. Osobiscie poczekalbym az ta dwojka wejdzie deczko wyzej lub przycial tak by byla deczko wyzej i... tego trzeciego off (w sensie poczekal az sobie pojdzie) wiem wiem - trudno bo tam masakra luda sie kreci wiec... moze stempelek? Fajnie sniezek sunie po stoku i + za swiatelko
    bonus: The winner + za Strukture skal, + za umiejscowienie ludka w kadrze
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Mariusz - fotki świetne - 8 i bonusik wygrywają! Pozdrawiam

  9. #19

    Domyślnie

    ostatnie zdjęcie ma mocny tytuł
    zdjęcia niesamowite
    ale ostatnie do mnie doszło najbardziej

  10. #20

    Domyślnie

    8 jest the best. Z pozostałych 5 się wybija, przez ładne słoneczko. Jakiś filtr miałeś na 5?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •