Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Save The Date

  1. #1

    Domyślnie Save The Date

    Witam wszystkich. Dawno nie zaglądałam, postanowiłam nieśmiało o sobie przypomnieć Zapraszam do obejrzenia sesji narzeczeńskiej/Save The Date - czyli coś dzięki czemu mamy pracę poza sezonem

    Zamieszczam 3 wybrane, całość można zobaczyć na blogu http://www.fotokwiecien.pl/blog/?p=6206#more-6206

    Pozdrawiam serdecznie.

    1.

    2.

    3.

  2. #2
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Fajne kolorki i obróbka... Najbardziej mi pasi 2... Na trójce chyba ostrości brak...

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo fajne zdjęcia tu (dla mnie 1 wygrywa), a na blogu, mam wrażenie, są jeszcze lepsze! Są takie świeże, lekkie, pełne optymizmu. Dbasz o układy linii w kadrze. Podoba mi się zamysł i sposób pracy z Parą. Jedyne, do czego bym się przyczepiła, to selekcja na blogu. Powtarzanie się zawsze działa na niekorzyść. Natomiast fajny akcent stanowią w prezentacji całości te przerywniki z detalami, wiszące klucze, itp.
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  4. #4

    Domyślnie

    Masz rację, z selekcją zawsze mam największy problem. Muszę nad tym popracować. Dzięki

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo fajne zdjęcia, ładna obróbka choć momentami kolor skóry mi nie pasi.

  6. #6

    Domyślnie

    Moim zdaniem świetna sesja. Dosyć dawno nie oglądałem tak przyjemnych w odbiorze zdjęć narzeczeńskich. Brawa dla Ciebie i dla pary

  7. #7

    Domyślnie

    O selekcji już Iza powiedziała.
    Moim skromnym zdaniem w tej sesji jest cała masa pozytywnych emocji! Fajne miejsca, świetne kadry. Bardzo fajny i spójny materiał Detale dodają smaczku
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  8. #8

    Domyślnie

    fajne, pozytywne, z klimatem, choc na dwojce śmiało mozna bylo popracowac nad twarzami, podoba sie!

  9. #9

    Domyślnie

    świetna sesja! mnóstwo emocji i bardzo dobrych kadrów a obróbka...pozazdrościć
    mógłbym spytać czym doświetlana 3?
    D780|17-35|35|50|85

  10. #10

    Domyślnie

    Dziękuję Wam za komentarze i konstruktywna krytykę
    Tworas, z tyłu doświetlone sb 26 z przodu sb 28, na obu CTO.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •