Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie K&J Reportażowo

    Oczywiście zapraszam do oglądania i komentowania

    K&J Reportażowo

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    Aga|Damian

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie zatrzymalo przy 5 bardzo fajnie . Pozdrawiam
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vicnikon Zobacz posta
    Mnie zatrzymalo przy 5 bardzo fajnie . Pozdrawiam
    A mnie przy dwójce.

  4. #4

    Domyślnie

    11 super luzacka fota wyszła, podobają mi się.
    red light, dark room...

  5. #5

    Domyślnie

    dwójka geniusz!

  6. #6

    Domyślnie

    dżeff by sie nie powstydzil
    fajne foty, nic nie męcy
    pozdro
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    przyzwoicie, trochę mi nie pasują przepały, chyba że mam zły monitor, bo oglądam nie na swoim
    ..Nikon...

  8. #8

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za komentarze, szczególnie te pozytywne
    Pod koniec tygodnia postaramy się wrzucić kilka klatek z innego reportażu. Pozdr.
    Aga|Damian

  9. #9

    Domyślnie

    No to ja będę ten zły.
    1. ok
    2. Nie popadajmy w euforię. Najnormalniejsze ślubne zdjęcie, które wykonuje każdy "nieślepy" w tej branży. Nie wyróżnia go ani sposób podejścia do tematu, ani zastosowana obróbka. Standard w pełnym tego słowa znaczeniu.
    3. Te dwa białe placki krzeseł na pierwszym planie są po co? Jeśli już nie dało się podejść przed oparcia, a rozjechać szerzej obiektywu, to ... przynajmniej ja bym się takim zdjęciem nie chwalił.
    4.OK
    5.OK
    6. Daliście radę. Chyba najciekawsze z pokazanych.
    7. Nie mogę uwierzyć, że to najlepsze zdjęcie z tej chwili jakie macie do pokazania. Jeśli tak: to jest bardzo przeciętnie. Balans zastanego z błyskowym kiepski, biały placek stołu i jasne plecy ludzi na pierwszym planie zdominowały to, co jest ważne w tej chwili.
    8. Maniera konwersji do cb i sposób zastosowania lampy błyskowej powodują że ciężko mi patrzeć na ten kadr. Moment zapewne ważny, ale znów ja bym tego nikomu, po za młodymi nie pokazywał.
    9. Przepraszam - konwersja do CB jak dla mnie absolutnie kładzie i ten kadr. Białe placki plan pierwszy, czarna smoła plan drugi. Tak tak ja rozumiem ta dziewczynka zapatrzona w tort,i te dziecięce emocje itd. Nie kupuję tego. Ale też nie ja za to zapłacę więc luz
    10. Tu już problem na pewno jest we mnie bo ja kompletnie nie czaję jaki zamysł był przed zrobieniem tak tego kadru. Takiego światła, takiej obróbki.
    11. Czy to zdjęcie jest bardzo nieostre, czy nie wyostrzałeś plików po zmniejszeniu? Bo niemal wszystkie wydają mi się nieostre. Moment jest ok, ale w takich warunkach, kiedy błysk robi za migawkę strzelić nieostrą fotkę trzeba postarać.
    12. Nie moja bajka.

    PS. miejmy z głowy następujące sprawy:
    1. Nie pokazuję tu i nigdzie zdjęć bo się boję
    2. Krytycznymi uwagami wobec innych leczę swoje kompleksy
    3. W związku z powyższym moje uwagi są generalnie o kant stołu rozbić i nie należy ich brać pod uwagę bo psują przyjacielską i pogodną atmosferę poparcia i akceptacji dla przedstawionych prac.
    dzięki temu wyznaniu możemy najprawdopodobniej zaoszczędzić kilka stron jałowej pisaniny.

    Tak czy inaczej szczerze: powodzenia w ślubnym biznesie.
    POZDRAWIAM
    myślę co piszę

  10. #10

    Domyślnie

    12 - klatka jak z filmu
    MarcinWilk

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •