bardzo doceniam jesli ktos chce sam cos zrobic (bo sam albo nie umiem albo mi sie nie chce)
ale czesto jednak lepiej zaplacic ta kase i miec naprawde dobre i sprawne rozwiazanie
a czas poswiecony na robote przeznaczyc na zdjecia albo na wypoczynek po tych zdjeciach![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami