Szukaj
cisza straszna mnie drazni to slonko na 2 ale to moze ja mam swiatłowstret
Mnie tez odrobine stresuje. Kadrowo i tematycznie za to jest niezle (2), choc podlogi mozna nieco ujac.
W 1 za bardzo poszedles na zywiol.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
dziekuje bede probował dalej
Oba chyba ciut lecą w prawo.
D90 | N 18-105 VR | N 50 1.8 D | SB-700 | Velbon Sherpa 600R | Lowepro Inverse 200 AW
dobra miejscówka dobre warunki i .... niewykorzystane. Kiepsko z kadrem, kiepsko z obróbką. W 1 pomijając kadr, za ciemno na dole, za to niebo świetne. W 2 skupiłbym się bardziej na motywie głównym w postaci tych szczątek (?) w środku, czyt. zupełnie inaczej kadrował
własnie z tym ciemnym dołem nie moge sobie jeszcze poradzic albo doł wychodzi ciemny a niebo ok albo niebo za jasne cos gdzies mi zawsze niewychodzi
Skontaktuj się z nami