Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: jeziorko

  1. #1

    Domyślnie jeziorko

    dodaje kolejne 2 zdjecia i prosze o cenne porady i wskazowki z gory dziekuje 2

  2. #2

    Domyślnie

    cisza straszna mnie drazni to slonko na 2 ale to moze ja mam swiatłowstret

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie tez odrobine stresuje . Kadrowo i tematycznie za to jest niezle (2), choc podlogi mozna nieco ujac.
    W 1 za bardzo poszedles na zywiol.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  4. #4

    Domyślnie

    dziekuje bede probował dalej

  5. #5

    Domyślnie

    Oba chyba ciut lecą w prawo.
    D90 | N 18-105 VR | N 50 1.8 D | SB-700 | Velbon Sherpa 600R | Lowepro Inverse 200 AW

  6. #6

    Domyślnie

    dobra miejscówka dobre warunki i .... niewykorzystane. Kiepsko z kadrem, kiepsko z obróbką. W 1 pomijając kadr, za ciemno na dole, za to niebo świetne. W 2 skupiłbym się bardziej na motywie głównym w postaci tych szczątek (?) w środku, czyt. zupełnie inaczej kadrował

  7. #7

    Domyślnie

    własnie z tym ciemnym dołem nie moge sobie jeszcze poradzic albo doł wychodzi ciemny a niebo ok albo niebo za jasne cos gdzies mi zawsze niewychodzi

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mario23 Zobacz posta
    własnie z tym ciemnym dołem nie moge sobie jeszcze poradzic albo doł wychodzi ciemny a niebo ok albo niebo za jasne cos gdzies mi zawsze niewychodzi
    Filtry połówkowe - hardware i/lub software

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •