Szukaj
Ciekawe wykonanie, ale patrząc na to zdjęcie włącza mi się 5 wymiar i moja głowa pragnie totalnie odjechanej abstrakcji. Spróbował bym z tego zrobić zupełną abstrakcję, nawet bez ostrości. Takiej abstrakcji podobną do FO, sorry ale to moja wizja, w pewnym momencie zaczynam "odpływać" w 5 wymiar, zostawiając za sobą wszelkie zasady "przykładnej fotografii". To zdjęcie ma coś w sobie skoro wprowadza mnie w taki nastrój.
pozdro;
Z takich monet mam tylko 2-jkę ze Zlotu 100-lecia ZHP, które dostali wszyscy uczestnicy...Ciekawe zdjęcia, mi się podobają. Tło na 1-szym również
![]()
D100 + grypa + S 18-50 DC D + N 18-200 VR + N 70-300 VR + N 50 1.8 D + SaBinka 800
1 fajna, tło jak najbardziej OK a czy próbowałeś zrobić dwójkę na podobnym tle a nie na plexi- jeśli tak to wrzuć
pozdro
D200 i kilka klamotów
dwójka w pytkę lepsza niż 1. Genialnie wykorzystane tło i GO chociaż ciutkę brakuje ostrości...
Jedynka za to mdła, nieciekawa, z kiepskim tłem...
Skontaktuj się z nami