Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: 20 zł

  1. #11

    Domyślnie

    Dorzucam do tematu drugą fotkę z tej serii.

    2.
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  2. #12

    Domyślnie

    Ciekawe wykonanie, ale patrząc na to zdjęcie włącza mi się 5 wymiar i moja głowa pragnie totalnie odjechanej abstrakcji. Spróbował bym z tego zrobić zupełną abstrakcję, nawet bez ostrości. Takiej abstrakcji podobną do FO, sorry ale to moja wizja, w pewnym momencie zaczynam "odpływać" w 5 wymiar, zostawiając za sobą wszelkie zasady "przykładnej fotografii". To zdjęcie ma coś w sobie skoro wprowadza mnie w taki nastrój.

    pozdro;

  3. #13

    Domyślnie

    Z takich monet mam tylko 2-jkę ze Zlotu 100-lecia ZHP, które dostali wszyscy uczestnicy... Ciekawe zdjęcia, mi się podobają. Tło na 1-szym również
    D100 + grypa + S 18-50 DC D + N 18-200 VR + N 70-300 VR + N 50 1.8 D + SaBinka 800

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Polkowice
    Posty
    186

    Domyślnie

    1 fajna, tło jak najbardziej OK a czy próbowałeś zrobić dwójkę na podobnym tle a nie na plexi- jeśli tak to wrzuć
    pozdro
    D200 i kilka klamotów

  5. #15

    Domyślnie

    manix, no nie mam takiej, ale może kiedyś zrobię, pozdro.
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  6. #16

    Domyślnie

    dwójka w pytkę lepsza niż 1. Genialnie wykorzystane tło i GO chociaż ciutkę brakuje ostrości...

    Jedynka za to mdła, nieciekawa, z kiepskim tłem...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •