No to moje wątpliwości zaczęły się mnożyć. Byłam już przekonana do zakupu, który spędzał mi sen z powiek, mianowicie Rolleiflex'a SL66 z planarem 80mm,
ale natknęłam się na Rolleiflex'a SL 2000F w zestawie z planarem 50/1.4. I tutaj moje pytanie do użytkowików o główne różnice, plusy i minusy w użytkowaniu.
Parametry obu puszek mniej więcej znam.
Dotychczas działałam tylko na Lubitelu i Pentaconie six . To spory przeskok
[Różnice prócz 35mm vs 6x6.]
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami