Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Exclamation POMOCY rozciągniete foty f55

    mam taki problem z nikonem f55 z obiektywem nikkor 50 1.8 D. dałam do wywołania pierwszą rolke zrobioną tym aparatem i zdjęcia wyszły rozciągnięte. myslałam ze to wina fotografa ale on powiedział ze to nie możliwe że to musi być wina aparatu i obiektywu. wiecie może co to może być????

  2. #2

    Domyślnie

    to chyba jakiś żart z tym tekstem ze f55 i 50/1.8 rozciągnął zdjecia.. jak on miał to niby zrobić ?

    a w wizjerze rozumiem wszystko wygląda normalnie ?

    mozesz pokazać jak to wygląda ?
    Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 07-01-2011 o 22:45
    Völkchlor

  3. #3

    Domyślnie

    no włąśnie nie wiem zastanawiałam sie nad tym czy może coś tam mi nie dociska filmu i jakoś żle sie światło załamuje.. nie wiem sama juz, albo ten fotograf jest tępy jak but albo mój aparat jest hu..jem hahah albo ja nie mam muzgu

  4. #4

    Domyślnie

    zdjęcia poziome są rozciągnięte na boki a pionowe wydłużone, ogulnie w poziomie na boki są rozciągnięte

  5. #5

    Domyślnie

    jakby aparat nie dociskał filmu, to zdjecia były by nieostre na krawedziach lub w srodku. a założę się ze są równomiernie ostre tylko rozciągnięte.

    btw. jakie wymiary ma odbitka dokładnie w cm, a jakie klatka filmu ?

    to ze klatka bedzie miała 24x36 to nie wątpię, ale ciekawe czy proporcje odbitki są te same
    Völkchlor

  6. #6

    Domyślnie

    to były testowe wiec 10 na 15

  7. #7

    Domyślnie

    ale mają te 10x15 ?
    Völkchlor

  8. #8

    Domyślnie

    mają zmierzyłam

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez waria Zobacz posta
    albo ten fotograf jest tępy jak but albo mój aparat jest hu..jem hahah albo ja nie mam muzgu
    sadzac po poziomie wypowiedzi stawiam na bramke nr 3

  10. #10

    Domyślnie

    bramka nr 3 wylucza obsługę aparatu i komputera więc odpada.
    Völkchlor

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •