mam taki problem z nikonem f55 z obiektywem nikkor 50 1.8 D. dałam do wywołania pierwszą rolke zrobioną tym aparatem i zdjęcia wyszły rozciągnięte. myslałam ze to wina fotografa ale on powiedział ze to nie możliwe że to musi być wina aparatu i obiektywu. wiecie może co to może być????
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami