Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Rolleiflex SL 2000F vs Rolleiflex SL66

    No to moje wątpliwości zaczęły się mnożyć. Byłam już przekonana do zakupu, który spędzał mi sen z powiek, mianowicie Rolleiflex'a SL66 z planarem 80mm,
    ale natknęłam się na Rolleiflex'a SL 2000F w zestawie z planarem 50/1.4. I tutaj moje pytanie do użytkowików o główne różnice, plusy i minusy w użytkowaniu.
    Parametry obu puszek mniej więcej znam.
    Dotychczas działałam tylko na Lubitelu i Pentaconie six . To spory przeskok

    [Różnice prócz 35mm vs 6x6. ]
    Ostatnio edytowane przez anita-głowacka ; 08-01-2011 o 22:02

  2. #2

    Domyślnie

    w zasadzie temat można zamknąć pogrzebałam po zagranicznych forach i znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •