witam ost nabylem Nikona D70S i mam pytania.jezeli chodzi o ustawiania ISO to jak mam ustawiac wielkosc?najlepiej miec ISO 200?bo nie wiem dokladnie jakich wielkosci w jakich warunkach uzywac.i jeszcze jedno gdzies wyczytalem ze ten nikon nei ma podnoszonego lustra...o co chodzi?acha zauwazylem ze np po wlaczenu aparatu i bawieniem sie automatyczna ostroscia aparat przez jakies 5 sekund pozniej wydaje jakies dzwieki ze srodka tak jakby cichy silnicze jeszcze pracowal w stanie spoczynku
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami