Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Parapet...

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    Na początek polecam kupić używaną deskę za względu na spore zniszczenia jakie powoduje nauka,
    Zgadzam sie. Na poczatek lepiej kupic uzywany sprzet troche sie poduczyc i potem zobaczyc czego sie bedzie chcialo czy fs czy fr czy moze twarda.
    a i tutaj cos do poczytania http://www.snowboard.pl/wiadomosc/169/

  2. #12

    Domyślnie

    super

    dzięki za wszystkie odpowiedzi

    jestem wam dzwięczny )

    ja raczej na parapet się nie skusze
    nadal będę pomykał, tu cytuję "na boazerii" hahahaha

    wiec to tylko dla mojej kochanej połóweczki...

    pozdrawiam
    Człowiek uczy się na błędach - a jak nie, to dostaje po pysku...;p

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Ogólnie jazda na snowboardzie jest łatwiejsza niż na boazerii.
    Mam inne wrażenie widząc snowboardzistów leżących co chwila na tyłku lub facjacie. No i jakoś tak wydaje się nienaturalnie, mieć obie nogi przywiązane do deski.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  4. #14

    Domyślnie

    Poczatki na snowboardzie sa trudniejsze niz na nartach, natomiast doskonalenie techniki jazdy jest mysle na podobnym poziomie trudnosci zarowno na nartach jak i desce. Prawda jest taka, ze gdy sie ma dobrego nauczyciela, to czy sie bedziemy uczyc na desce czy nartach wszystko pojdzie nam latwiej i efekty beda tylko pozytywne
    d700

  5. #15

    Domyślnie

    to ja myślałem że to wątek o tym że u kogoś impreza jest bo dostał przydział z zakładu na mieszkanie, a tu dupa

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •