Zgadzam sie. Na poczatek lepiej kupic uzywany sprzet troche sie poduczyc i potem zobaczyc czego sie bedzie chcialo czy fs czy fr czy moze twarda.
a i tutaj cos do poczytania http://www.snowboard.pl/wiadomosc/169/
Szukaj
Zgadzam sie. Na poczatek lepiej kupic uzywany sprzet troche sie poduczyc i potem zobaczyc czego sie bedzie chcialo czy fs czy fr czy moze twarda.
a i tutaj cos do poczytania http://www.snowboard.pl/wiadomosc/169/
super
dzięki za wszystkie odpowiedzi
jestem wam dzwięczny)
ja raczej na parapet się nie skusze
nadal będę pomykał, tu cytuję "na boazerii"hahahaha
wiec to tylko dla mojej kochanej połóweczki...
pozdrawiam
Człowiek uczy się na błędach - a jak nie, to dostaje po pysku...;p
Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało
Poczatki na snowboardzie sa trudniejsze niz na nartach, natomiast doskonalenie techniki jazdy jest mysle na podobnym poziomie trudnosci zarowno na nartach jak i desce. Prawda jest taka, ze gdy sie ma dobrego nauczyciela, to czy sie bedziemy uczyc na desce czy nartach wszystko pojdzie nam latwiej i efekty beda tylko pozytywne![]()
d700
to ja myślałem że to wątek o tym że u kogoś impreza jest bo dostał przydział z zakładu na mieszkanie, a tu dupa![]()
Skontaktuj się z nami