czyli: "Konica Minolta DiMAGE Scan Dual IV Works In Vista and 7."
Artykuł i instrukcja - link: http://www.frisno.com/2009/11/10/kon...orks-in-vista/
Jeżeli już było to do skasowania, a jeżeli nie to do dzieła. Mój Dell z Win 7 64 i Dimage Scan Elite 5400 II i oryginalny software http://ca.konicaminolta.com/support/...mage-scanners/ działa jak nalezy.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami