Witam,
Chcialbym podjac dyskusje na temat przenosnych dyskow twardych podlaczanych bezposrednio przez port USB. Nie dlugo wybieram sie w 4 tygodniowy treking w gory- nie bede tam miec ze soba PC, ani mozliwosci zgrania zdjec w kafejce. Jak wiec rozwiazac ten problem ? Wiadomo, ze nawet 2GB karty kiedys sie zapelnia i co wtedy ? Znalazlem w internecie kilka ciekawych propozycji:
http://www.pixmania.com/pl/pl/851/35...tml?itag=10528
Jestem jakos nie dokonca przekonany do tych urzadzen. Czytalem mnostwo opinii o popularnych iPodach gdzie dyski twarde 20-120 GB psuly sie nawet po miesiacu uzytkowania !!! Niektorzy w swoich opiniach napisali ze musieli wymieniac je nawet 3 razy w ciagu roku na gwarancji z powodu szybko wysiadajacych dyskow....
Jesli ktos uzywa, albo ma jakis inny pomysl na zgrania zdjec z kart pamieci aparatu podczas podrozy na wiekszy dysk lub urzadzenia prosze bardzo o odpowiedzi. Pozdrawiam.Pawel
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami