Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1

    Domyślnie Stół bezcieniowy

    To nie mój wynalazek oczywiście
    Ale tak sobie dłubałem od wczoraj i coś takiego wydlubałem. Z rurek PCV, złączek i plexy. Wszystko kupione w Leroy Merlin za około 80 zł. A... nie wszystko... klamerki kupiłem w OBI. A Passporta w BOMI (koszt Passporta nie wliczony, choć brał udział w montażu )

    Polecam - zabawa fajna

    1. Z jednej strony

    2. Z drugiej strony

    3. A oto spiritus movens, sfotografowany na owym stole - oświetlony SB-600 z fotocelą i stofenem, stojącą na ziemi, pod stołem

    Chyba muszę jeszcze zmatowić plexy bo widać w niej odbicie.
    Oprócz tego stołu zrobiłem sobie z tych rurek stojak na tło. Jeżeli zadziała to i nim się pochwalę.

  2. #2

    Domyślnie

    fajnie miec duzo miejsca w domku wolnego - nie to co ja w M3 (nawet biurko z kompem i dodatkami to za dużo dla mej Wybranki), w każdym razie jakie są wymiary tego stolika i jak z udźwigiem?
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  3. #3

    Domyślnie

    Blat jest na wysokości 80 cm

    "Łoże" ma 100 cm długości i 134 cm wysokości oraz 50 cm szerokości

    Plexy ma 2 mm grubości i 150 cm długości oraz 50 cm szerokości.

    EDIT: z udźwigiem nie ma problemu. Konstrukcja jest DOŚĆ sztywna.

    Na razie stoi w przedpokoju - a wrażenie dużej ilości miejsca spowodowała tokina 12-24

    Docelowo pokój, który miał być przeznaczony dla dziecka przeznaczę na "studio". Na razie w nim ciasno bo moja perkusja stoi, 2 rowery, sztalugi mojej pani... oj będzie konflikt
    Ostatnio edytowane przez fragles ; 11-01-2007 o 23:17

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fragles Zobacz posta
    Na razie stoi w przedpokoju - a wrażenie dużej ilości miejsca spowodowała tokina 12-24

    Docelowo pokój, który miał być przeznaczony dla dziecka przeznaczę na "studio". Na razie w nim ciasno bo moja perkusja stoi, 2 rowery, sztalugi mojej pani... oj będzie konflikt
    hehe, myślałem że to jakieś poddasze większe albo coś , a konfilt będziesz miał oj będziesz ;(
    ja myślałem nad czymś takim -> http://allegro.pl/item155693531_stol...ej_strony.html (losowy z wielu dostępnych linków z tym samym słotem więc proszę moderatorów o nie traktowanie jako reklamę), ale jeśli ten Twój zapewni podobne wsparcie jak zalinkowany to >100 PLN bedzie na filtry
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  5. #5

    Domyślnie

    z konfliktem sobie jakoś poradzę. 3 lata byłem żonaty

  6. #6

    Domyślnie

    I bardzo dobrze zrobiłeś! Przeglądając oferty Allegro w kilku przypadkach dochodzę do wniosku, że sprzedający zrobili to w ten sam sposób. Jeśli te stoły niczym się nie różnią, to po co przepłacać!

    Pozdrawiam
    Jacek
    dwie różne puszki - "staruszki" kilka jasnych szkieł, błysk, torba i dobre chęci

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fragles Zobacz posta
    Chyba muszę jeszcze zmatowić plexy bo widać w niej odbicie.
    Lepiej nie tykaj. Odbicie w kompie jest latwiej usunac niz dodac.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Ten stół z allegro jest z rurek aluminiowych i bardziej konfigurowalny - można choćby regulować pochylenie "pionowego oparcia", nie mówiąc o tym, że w zestawie są dwa mocowania do lamp.
    Ale oczywiście ten jest też fajny i spełni swoje zadanie.
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  9. #9

    Domyślnie

    fajna zabawka
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  10. #10

    Domyślnie

    Stig

    ale pomyślałem sobie, że zmatowię tylko jedną stronę. Niedobry to pomysł?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •