Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    Zbyszku, a co mamy Cię łajać jak dobrze jest - określ jesczze ile mniej więcej wydałeś na ten stolik (tak z grubsza, nie potrzeba co do grosza, a i faktur tez nie musisz pokazywac ). Same softboxy bardzo ładne i z tego co widzę na zdjęciach cały zestaw rowniez bardzo dobre efekty pozwala uzyskać.

    Pozdrawiam
    Erie
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  2. #22

    Domyślnie

    bardzo dobrze pomyślane z tym stelażem - można narzucić np ortalion i mieć zestaw bezcieniowy.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    Zbyszku, a co mamy Cię łajać jak dobrze jest - określ jesczze ile mniej więcej wydałeś na ten stolik (tak z grubsza, nie potrzeba co do grosza, a i faktur tez nie musisz pokazywac ). Same softboxy bardzo ładne i z tego co widzę na zdjęciach cały zestaw rowniez bardzo dobre efekty pozwala uzyskać.
    Erie
    Stolik, to dzieło sprzed kilku tygodni, więc conieco pamiętam:
    Tło 50 zł/szt. (bo mam jeszcze czarne), rurki i kształtki chyba ok. 80-100 zł.

    A softy, to mają już z 1,5 roku i niewiele cen pamiętam.
    Materiał czarny jakieś 40-50 zł, zepsuty patasol na stadionie 10 zł (taki duży z 16 prętami),
    biały materiał to jakieś grosze wogóle, spinacze biurowe za darmo z firmy, oprawki 12 zł, płaskownik 10 zł, rurki ze starego krzesła, karkasy 40 zł, odblaski 10 zł. I z tego wyszły 2 szt. softów, więc jeden kosztował mnie jakieś 65-75 zł i trochę dłubania

    Drogi Fraglesie, właśnie między innymi po to te poprzeczki zastosowałem jak i do ewentualnego podwieszania gratów albo światła.
    Acha, zapomniałem dodać, że wszystko to jest składane. Ten kawałek dywanu, który widać na jednym ze zdjęc to cała wolna powierzchnia w moim domu. Zresztą widać jak jest strasznie zagracone. To z tyłu stołu to juz kuchnia (aneks).
    Więc siłą rzeczy wszystko w moim domu musi być składane
    Ostatnio edytowane przez ZbychuO ; 26-06-2007 o 08:23
    Pozdrawiam - Zbycho

    d700 / d200 | waliza gratów | kompletny brak czasu na robienie zdjęć http://zbychoo.blogspot.com/

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZbychuO Zobacz posta
    I ja zmontowaem coś takiego jakieś 3 miesiące temu.
    Na tło użyłem materiału, który nazywa się CHIPS. Jest z jednej strony błyszczący, a z drugiej matowy.
    2 mm grubości (biały i czarny. Dodatkowo uzywam mlecznej plexi 5mm grubości jako blat, żeby można było stawiać cięższe przedmioty.
    Dziś zakupiłem takiego HIPS-a w tym sklepie, moim zdaniem wystarczy 1mm grubości, za 1x2m zapłaciłem 28zł. W ofercie mają dość spory wybór podobnych materiałów (również wybór kolorów), więc każdy tam coś dla siebie znajdzie.
    A konstrukcję stołu muszę zrobić demontowalną, bo się zmieszczę w pokoju. Oczywiście z rurek PCV
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sadki Zobacz posta
    Dziś zakupiłem takiego HIPS-a w tym sklepie, moim zdaniem wystarczy 1mm grubości, za 1x2m zapłaciłem 28zł. W ofercie mają dość spory wybór podobnych materiałów (również wybór kolorów), więc każdy tam coś dla siebie znajdzie.
    pozwolę sobie na ekshumację wątku

    sadki, czy ten HIPS przepuszcza światło i w jakim stopniu (tzn. czy przedmioty na nim umieszczone można doświetlać od dołu)?
    Baw się świetnie absolutnie bez powodu.

  6. #26

    Domyślnie

    Owszem, przepuszcza. Nie podam w jakim stopniu, myślę że max 30%. Wszystko zależy od grubości tego materiału, a wybór w sklepie jest spory.
    Ten co ja mam to tak średnio się nada, trzeba czegoś bardziej przepuszczającego światło poszukać.
    W sumie ciekawy pomysł z tym podświetleniem od spodu..
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

  7. #27

    Domyślnie

    to jeszcze jedno pytanie: jak bardzo giętki jest ten HIPS: czy da się go wygiąć tak jak na zdjęciach fraglesa, czy może bardziej i da sie go zwinąć np w rulon?
    Baw się świetnie absolutnie bez powodu.

  8. #28

    Domyślnie

    Spoko w rulon zwiniesz
    Pozdrawiam - Zbycho

    d700 / d200 | waliza gratów | kompletny brak czasu na robienie zdjęć http://zbychoo.blogspot.com/

  9. #29

    Domyślnie

    dzięki za info
    Baw się świetnie absolutnie bez powodu.

  10. #30

    Domyślnie

    Elastyczność też zależy od grubości. Przy takiej cenie materiału można sobie kupić kilka arkuszy i się dowolnie bawić. Tylko trzeba mieć gdzie to trzymać
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •