Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jaki efekt

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    5

    Domyślnie Jaki efekt


    Tu jest filmik i jak zrobic taki efekt na video/foto jaki plugin??

  2. #2

    Domyślnie

    adobe after effects

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    5

    Domyślnie

    thank you a jakis tutek?? chodzimi o wydobycie krawedzi tak jak w filmie

  4. #4

    Domyślnie

    http://www.videocopilot.net/tutorial/virtual_3d_photos/

    tutaj masz wszystko krok po kroku w ps i w after effects

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    5

    Domyślnie

    No nie o to mi chodziło chodz i to że samo przesuniecie obiektów jest naturalne ale wydobycie krawędzi na freskach i innych rzeźbach.
    Czy jest jakiś plugin który mi to zrobi na filmiku. Po zgadaniu z gościem który to robił wiem że użył metody timelaps i filmik powstał z fotek a jakoże posiada lustrzanke FF o rozdzielczości 24 MPix fotki zajeły jedyne 900 GB Nie wszystkie zostały użyte ale większość.

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar Wozlow
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Rzeszów/Krosno
    Posty
    146

    Domyślnie

    ee, po co komuś film o takiej rozdzielczości? Przecież zwykłe fullHD to jest 2 mpx

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    5

    Domyślnie

    bo lepiej zjechac z rozdzielczosci niz potem załować ze za niska jest
    film skonwertowany był do FullHD 1920x1080 .

  8. #8

    Domyślnie

    Jak to za niska? Do czego mu potrzebna większa?

  9. #9

    Domyślnie

    jak dla mnnie to efekt hdr tylko taki bardziej przegiety
    http://www.joemonster.org/filmy/2878...szy_film_w_HDR

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    5

    Domyślnie

    4k jutro zaczne vegasa meczyc o cos w podobe. Vimeo wiekszych nie obsłuży
    Ps poza tematem próbowaliście uzywac filtrów IR na swoich szkłach??
    Ostatnio edytowane przez ks2006 ; 03-01-2011 o 22:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •