Niestety na raze w jezyku krzaczkow. Ale chyba pierwszy przeglad S5.
http://dc.yesky.com/85/3035085.shtml
chodzi potwornie powoli
Szukaj
Niestety na raze w jezyku krzaczkow. Ale chyba pierwszy przeglad S5.
http://dc.yesky.com/85/3035085.shtml
chodzi potwornie powoli
D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty
Nieeee... no... bez jaj (sorki).
I co ja mam niby z tego wiedziec?
Krzaczki moze i ladne - ale to wszystko.
Za moich czasow bukw wschodnich uczyli - ale nie tak daleko wschodnich.
ciężko koledze samek'owi wrzucić sobie adres do babelfish??
Pozdrawiam
Pucha i szkła NIKON![]()
Więc najpierw sprawdzilem co to ten: babelfish - 'Świetna zabawka na dłuuugi weekend dla tych, którzy mają za dużo czasu' - no i muszę stwierdzić, że człowiek to cale życie się uczy.Robert S napisał:
ciężko koledze samek'owi wrzucić sobie adres do babelfish??
A na poważnie to daleki jestem od ekscytacji faktem, że na dalekim wschodzie ktoś coś napisał.
Samek ostrzegalem. Biologia boli? Nie ogladaj![]()
D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty
Ja znalazłem cos takiego: http://product.pchome.net/sample_pic_46192.html
Pozdrawiam
Maciej
No i tu już jest więcej. Można ściągnąć zdjęcia w rozdzielczościach końcowych. Jak na razie szaleństwa odbiegającego od s3 pro nie widzę. Plusow dodanych przez body d200 można się domyśleć.Maciej G napisał:
Ja znalazłem cos takiego: http://product.pchome.net/sample_pic_46192.html
Samek, naprawde nie widzisz ISO 3200?
no dobra nie drocze sie na forum - kiedys sobie obiecalem
pozdr
D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty
No mówiąc szczerze nie zauważyłemmarusek napisał:
Samek, naprawde nie widzisz ISO 3200?![]()
Zapewne dlatego, że jakoś nie darzę sympatią wysokich wartości![]()
Made in Japan na spodzie...
Pozdrawiam Marcin
"Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon"
"Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."
Skontaktuj się z nami