Dla maniakow fotografii gwiezdnej
http://www.optyczne.pl/3584-nowo%C5%...%C5%84ca!.html
Szukaj
Dla maniakow fotografii gwiezdnej
http://www.optyczne.pl/3584-nowo%C5%...%C5%84ca!.html
Mam już przygotowany 1 kompakt do kręcenia filmu i teleskop z lustrzanką do zdjęć.
Jestem leniwy, ale z tym walczę.
Nie chce mi się włączyć komputera, ale jednak znajduje w sobie tyle siły, żeby go włączyć.
heh, trzymajcie kciuki za brak zachmurzenia...![]()
hmm nie powiem wybral bym sie ale jesli na poludniu ma byc nie najlepsza pogoda na dodatek brak stawywu i nie za dluga ogniskowa... CHyba trzeba poczekac do marca 2015 :/
Skontaktuj się z nami