Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Traktor

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damciop03 Zobacz posta
    Zwracam honor mój błąd przyznaje się może dlatego tak uznałem bo oglądałem zdjęcie na starym monitorze a teraz na laptopie od razu widać co innego, następnym razem odpale od razu lepszy monitor i dopiero napisze coś.
    Pozdro
    Każdemu sie zdarza

    Pes, myślałeś żeby coś w szopie podziałać ? np. śnieg wstawić w miarę "oryginalny", nie z HDRowany ?

  2. #12

    Domyślnie

    W sumie to nie myślałem o tym, może coś podziałam...
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  3. #13

    Domyślnie

    Śnieg w HDR wygląda fatalnie. W zasadzie to widok tego śniegu odrywa uwagę od tematu zdjęcia. Kadr musiałby mieć nazwę "traktor w śniegu". Ale mikrokontrasty czy wyciąganie DR na śniegu - zdecydowanie na nie. Ponadto za dużo zaburzeń obrazu w tle. Przeszkadzajki skutecznie utrudniają identyfikację tematu. Nie ma na czym się skupić.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •