Szukaj
Śnieg w HDR wygląda fatalnie. W zasadzie to widok tego śniegu odrywa uwagę od tematu zdjęcia. Kadr musiałby mieć nazwę "traktor w śniegu". Ale mikrokontrasty czy wyciąganie DR na śniegu - zdecydowanie na nie. Ponadto za dużo zaburzeń obrazu w tle. Przeszkadzajki skutecznie utrudniają identyfikację tematu. Nie ma na czym się skupić.
Skontaktuj się z nami