co do zdjęcia nr 3
ze strony Pana Krzystofa Marciniaka wziąłem nr GG i "zaczepiłem" go.
sprawa sie wyjaśniła i okazuje się, że podejrzenia były bezpodstawne
rozmowa z gg:
---------------------
Grzech
18:01:37
witam
18:02:03
Panie Krzystofie
piszę z forum nikoniarze.pl
18:02:31
nazywam się Grzegorz Lasocki, mój nick na forum to Psychotrop i jestem tam moderatorem.
Krzysztof Marciniak
18:02:33
hey
Grzech
18:02:40
w jednym z wątków
18:02:50
pojawiło się prawdopodbnie pana zdjęcie
Krzysztof Marciniak
18:03:02
?
Grzech
18:03:14
byłby pan w stanie to zweryfikować ?
18:03:19
to link do wątku
18:03:33
w którym jeden z użytkowników zamieścił zdjęcia
18:03:37
oficjalnie swoje
18:03:44
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=168066
18:03:59
jednak zdjęcie nr 3 wygląda na pańskie
18:04:03
po pierwsze exif
18:04:24
po drugie na pana stronie znalazłem zdjęcia z tą modelką
Krzysztof Marciniak
18:04:24
hehe juz wyjaśniam
18:04:31
był na wspólnym plenerze
18:04:39
i udostępniłem mu
18:04:42
aparta
18:04:45
aparat
Grzech
18:04:46
hehehe
18:04:47
ok
18:04:52
sprawa jasna
18:04:53
Krzysztof Marciniak
18:04:56
i oddałem mu te zdjecie bo on je zrobil
18:05:00
exifa nei usunął
Grzech
18:05:05
no ok
Krzysztof Marciniak
18:05:07
18:05:11
ale dzieki za czujność
Krzysztof Marciniak
18:06:10
a Kube pogonie żeby poprawił
Grzech
18:07:10
ok![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami