Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Ludziska

  1. #21

    Domyślnie

    co do zdjęcia nr 3
    ze strony Pana Krzystofa Marciniaka wziąłem nr GG i "zaczepiłem" go.

    sprawa sie wyjaśniła i okazuje się, że podejrzenia były bezpodstawne

    rozmowa z gg:
    ---------------------

    Grzech
    18:01:37
    witam
    18:02:03
    Panie Krzystofie
    piszę z forum nikoniarze.pl
    18:02:31
    nazywam się Grzegorz Lasocki, mój nick na forum to Psychotrop i jestem tam moderatorem.

    Krzysztof Marciniak
    18:02:33
    hey

    Grzech
    18:02:40
    w jednym z wątków
    18:02:50
    pojawiło się prawdopodbnie pana zdjęcie

    Krzysztof Marciniak
    18:03:02
    ?


    Grzech
    18:03:14
    byłby pan w stanie to zweryfikować ?
    18:03:19
    to link do wątku
    18:03:33
    w którym jeden z użytkowników zamieścił zdjęcia
    18:03:37
    oficjalnie swoje
    18:03:44
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=168066
    18:03:59
    jednak zdjęcie nr 3 wygląda na pańskie
    18:04:03
    po pierwsze exif
    18:04:24
    po drugie na pana stronie znalazłem zdjęcia z tą modelką


    Krzysztof Marciniak
    18:04:24
    hehe juz wyjaśniam
    18:04:31
    był na wspólnym plenerze
    18:04:39
    i udostępniłem mu
    18:04:42
    aparta
    18:04:45
    aparat


    Grzech
    18:04:46
    hehehe
    18:04:47
    ok
    18:04:52
    sprawa jasna
    18:04:53



    Krzysztof Marciniak
    18:04:56
    i oddałem mu te zdjecie bo on je zrobil
    18:05:00
    exifa nei usunął


    Grzech
    18:05:05
    no ok


    Krzysztof Marciniak
    18:05:07

    18:05:11
    ale dzieki za czujność


    Krzysztof Marciniak
    18:06:10
    a Kube pogonie żeby poprawił


    Grzech
    18:07:10
    ok
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  2. #22

    Domyślnie

    UWAGA! zdjęcie wykonane było body Krzysztofa Marciniaka na jednym ze spotkań. Wziąłem je do testów, a zdjęcie jest całkowicie MOJĄ robotą. Tak dla jasności musiałem napisać
    | D7000 | 50 f1.8G | 50 f2,0 | 80-200 f3.5 | wiele pierdół
    FOTOGRAFIA NA FACEBOOKU

  3. #23

    Domyślnie

    Ogólnie nic się nie stało pozdrawiam K.Marciniak

  4. #24

    Domyślnie

    Bardzo fajne prace. Nie podchodzi mi tylko 4 (za dużo czerwonego, modelka ma dziewny kolor twarzy), pozostałe - duuuży plus

    Pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    No i gitara. dobrze, że się wyjaśniło.
    Tutaj jest... podpis

  6. #26
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    wszyscy tu czujni że strach się bać

  7. #27

    Domyślnie

    kolejny portrecik ustrzelony podczas kwietniowego wypadu.
    | D7000 | 50 f1.8G | 50 f2,0 | 80-200 f3.5 | wiele pierdół
    FOTOGRAFIA NA FACEBOOKU

  8. #28

    Domyślnie

    Jak dla mnie to wszystkie poprawne prócz czwórki (po prostu dziwne, nie żebym się czepiał ot tak). Zaś ostatnie najprzyjemniej się ogląda ze wszystkich tu zaprezentowanych.

  9. #29

    Domyślnie

    kolejne zdjęcia po dwumiesięcznej przerwie (sezonowa praca aby zarobić na d7k). Coś tam wyszło, daje tylko przykładowe, więcej znajdziecie na blogu. link w podpisie





    Się podoba mam nadzieję
    | D7000 | 50 f1.8G | 50 f2,0 | 80-200 f3.5 | wiele pierdół
    FOTOGRAFIA NA FACEBOOKU

  10. #30
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Ale siara... ale czujni jestescie - to dobrze a zdjecia ladne , ahhh te studentki ... Pozdro

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •