Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Neorokoko

  1. #21

    Domyślnie

    O zesz Ty... swietny set. Pod kazdym wzgledem. A spojrzenie modelki na 4 powala

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pinczer Zobacz posta
    swiatlo.
    Fajna kontra dała się wyłapać w tym parku. Miałam mnóstwo szczęścia do tego światła wtedy.
    Przy 5-ce - co ciekawe - zapędziłam je na małą polankę, gdzie dookoła rosły bardzo gęsto wysokie drzewa. Na pierwszy rzut oka strasznie ciemno. Paskudne cienie się robią na twarzy w takich warunkach, bo światło tylko od góry... ale jakby tak spojrzeć właśnie w górę to wychodzi efekt "spływającego" światła. Bardzo to lubię i często mi się sprawdza. Polecam spróbować.
    Piątkę lubię najbardziej, bo dziewczyna przypomina postać od Michała Anioła Niezadowolona jestem do końca z 2., bo nie mogłam zapanować nad kolorem skóry dziewczyny po lewej.

  3. #23

    Domyślnie

    Prosze jak milo, piękne foty i jeszcze mini tutorial sie przytrafil. Fajnie ze @miksturka dzielisz sie swoją wiedza.
    D90, Samyang, Tamron, Tokina, Nikkor
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2010
    Miasto
    Bełchatów
    Posty
    12

    Domyślnie

    Krótko mówiąc: rozwaliłaś system ! Gratuluję i zdrowo zazdroszczę
    Sony a350 |kit 18-70 / 3.5-5.6|_|75-300 / 4.5-5.6|_|50 / 1.7|
    http://www.ketox.pl

  5. #25
    Oszczędny w słowach Awatar ssimon1978
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    londyn/gniewkowo/torun/galway
    Posty
    110

    Domyślnie

    pikne takie pastelowe
    n7

  6. #26

    Domyślnie

    znakomita seria! Modelki piekni epozamykane w kadrach i do tego swietne wykonczenie! Podziwiam.

  7. #27

    Domyślnie

    coż dodać bardzo fajne kadry i pomysłowa obróbka, razem wyszło bardzo ładnie
    Trzy puszki i kilka szkiełek - ot takie tam

  8. #28

    Domyślnie

    padłem z wrażenia ... gratuluję efektu końcowego!
    Dxxx i inne.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #29

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjecia. Pomysl przeklada sie na zdjecia. Pytanie do autorki: czy te dwie dziewczyny laczy jakies uczucie (w intencji fotografa)? Dziewczyny trzymaja sie za reke (normalna sprawa), obejmuja objeciem o zabarwieniu erotycznym i figlarnie spogladaja w kierunku kamery. Zastanawiam sie, nad fragmenetami dworskiego zycia z roznymi jego aspektami. Czy to jest celowe dzialanie, wybor zestawu zdjec, zeby tak zagralo, czy to dzialo przypadku?

  10. #30

    Domyślnie

    ja już na blogu chwaliłam.. bo to starszy materiał ale sie powtórze, bo jest za co chwalić. Masz oko, wyczucie, talent. i tyle

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •