Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spongo Zobacz posta
    Oto moja po przeżyciach:
    Jakbym widział swój aparat. Świetna jest ta osłona.
    D700/D300s/D50

  2. #12

    Domyślnie

    Mam już osłonę GGS III generacji. Powiem krótko jest super. Po założeniu prawie niewidoczna na aparacie, jakość obrazu na wyświetlaczu bardzo dobra.
    Nikon D90, 18-105mm VR, 50/1.8, SB-900, Hoya HD UV, Hoya HD PL-CIR, Kata DC-443

  3. #13

    Domyślnie

    ciekawe czy też się tak źle czyści...
    Zbędny

  4. #14

    Domyślnie

    A niby dlaczego źle? U mnie wystarczy przetrzeć zwykłą szmatką. Latem w "warunkach polowych" za wycieraczkę do tego szkiełka robi t-shirt, który aktualnie mam na sobie

  5. #15

    Domyślnie

    no właśnie w lato, pot zostawia smugi, których tak łatwo się nie da usunąć bo robią się mazy. Trzeba okrężnym ruchem usuwać
    Zbędny

  6. #16

    Domyślnie

    Man na obu aparatach osłony CGS obie sprawuja się znakomicie. Ta kolejna generacja to chyba bajer dla podniesienia ceny. Do D-90 kupiłem komplet na oba wyświetlacze za 27zł. Jak w reklamie proszku brak różnicy to po co przepłacać.

  7. #17

    Domyślnie

    w sumie też nie mam co narzekać, jest naklejona, szczelna i nie porysowana. Po co zmieniać a do czyszczenia można przywyknąć.
    Zbędny

  8. #18

    Domyślnie

    ja mam "przyklejaną" "starą" wersje i uważam ze jest genialna. Co prawda z aparatem jak z jajkiem ale nie boje sie czy to przetrzec ekranu tzn osłony czy to jak gdzieś stukne lekko nie dostaje zawału. Jest super Tylko tak sie spieszyłem z jej przylepieniem ze zapomnialem przeczyscic ekranu i mam pod spodem odcisk palca No ale to nic

    Polecam te osłony zdecydowanie. Moim zdaniem jest pewniejsza i przede wszystkim bardziej wygodna/estetyczna/wogole nie zniekształaca a nie to co oryginalna osłona przyczepiana do d80 która zła nie jest ale przeszkadza czasem
    A7R II/ D90+18-55VR + Sigma 70-300+Tokina 28 mm 2.8 + pierścienie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •