Close

Strona 5 z 24 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 235
  1. #41

    Domyślnie

    wsadź koreks normalnie do ciepłej wody pusty w srodku - ja tak go nagrzewałem i grzalem chemię o 1 stopień więcej - skoro się sprawdzało przy 38° to i przy 30° się powinno sprawdzić, a przecież to nizsza temperatura wiec wolniej powinna stygnąć na mój chłopski rozum

    a woda w zlewie w ktorej grzalem koreks i kręciłem przy wołaniu miała jakies 40°
    Völkchlor

  2. #42

    Domyślnie

    Tak swoją drogą, to wydaje mi się ze łatwiej utrzymać temperaturę 38°C przez 3:15 jak 30°C przez 8 minut. Poza tym pisalem chyba na drugiej stronie - nie wiem co by trzeb zrobić zeby się walnać aż o 15 sekund
    Völkchlor

  3. #43

    Domyślnie

    Tez nie wiem co trzeba zrobic zeby sie walnac o 15 sekund Jakby skakal Malysz to w sumie jest to mozliwe, a tak.... Cala zabawa z tymi 30 stopniami to z powodu "niemania" termometra wyskalowanego do 40 stopni :/ Odnosnie utrzymania wlasciwej temepratury - fakt, chyba jest trudniej - chemie podgrzalem do 31 stopni, kapiel podobnie, temperatura po wlaniu wywolywacza spadla do 29.4, udalo mi sie po 4 minutach podniesc do 30.2 ale nie wiem co to z tego wyjdzie... Skany zamieszcze za jakies 3h
    Canon

  4. #44

    Domyślnie

    Ja uzywałem termometra ze sklepu zoologicznego za 2,60 - sprawdzał sie wybornie. W sumie sprawdza się nadal w BW. Choć w między czasie spadł mi na posadzkę w łazience i mu się skala rozwarstwiła

    Taki jak te żółte - mają podziałkę ponad 30°C i widać wyraźnie kiedy temperatura wody/chemii ma dokładnie ile stopni. Ja mam taki do czterdziesci parę ze skalą na całej długosci.
    Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 27-11-2011 o 16:32
    Völkchlor

  5. #45

    Domyślnie

    No i zeskanowalem, wyglada to IMHO dobrze:
    i fragmencik 3200dpi
    Canon

  6. #46

    Domyślnie

    mam wrazenie ze kolory sa bardziej nasycone w porównaniu do poprzednich, ale to by trzeba wiecej skanow i wołań obiema metodami żeby coś stwierdzić.
    Völkchlor

  7. #47

    Domyślnie

    Tez mam takie wrazenie Jutro wolam Ektara
    Canon

  8. #48

    Domyślnie

    A mi sie nazbieralo 2 rolki velvii i 5 rolek kodak chroma i sie kurde jakos nie moge za to zabrac. Toz to bedzie caly dzien wolania w E6 tyle rolek. No ale przed swietami trzeba bedzie sie spiac i to w koncu zrobic

  9. #49

    Domyślnie

    no tak ale my tu o C41 w domu, a ty wyskakujesz z E6 w oazie...
    Völkchlor

  10. #50

    Domyślnie

    No wy o C41, ja o E6. Oba to kolor jakby nie patrzec. Dom, oaza jakby nie patrzec to miejsca zamieszkania sa, wiec wiecej wspolnego mamy niz sie tobie moze wydawac A swoja droga przynajmniej nie bede musial sie bawic we wstepne podgrzewanie.

Strona 5 z 24 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •