Close

Strona 13 z 24 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 235
  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zoom2 Zobacz posta
    1.p.s.ktoś pisał w tym wątku o bankructwie JOBO. Czyżby panu Boeckemilowi w końcu powinęła sie noga?
    Jest kilka informacji prasowych z marca 2010 wskazujących na taki scenariusz. Jednak bankructwo nie oznacza, jak widać, zakończenia działalności - nowy sprzęt JOBO można nadal kupić.
    Pozdrawiam,
    Marcin

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sorevell Zobacz posta
    nowy sprzęt JOBO można nadal kupić.
    Dokładnie, ja kupilem wszystko nowiutkie blyszczące w pudełkach z instrukcjami w sklepie internetowym.
    Völkchlor

  3. #123

    Domyślnie

    Ej chłopaki, że wam się chce w to bawić.
    Ciekawe kiedy zaczniecie zabawiać się gumą (bez skojarzeń) albo innymi izoheliami.

  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zoom2 Zobacz posta
    Ej chłopaki, że wam się chce w to bawić.
    Ciekawe kiedy zaczniecie zabawiać się gumą (bez skojarzeń) albo innymi izoheliami.
    i to chyba stanowi sedno tego wszystkiego

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zoom2 Zobacz posta
    Ej chłopaki, że wam się chce w to bawić.
    Ciekawe kiedy zaczniecie zabawiać się gumą (bez skojarzeń) albo innymi izoheliami.
    Bez przesady z tymi szlachciurami, za wołaniem w domu stoją głównie konkretne argumenty, a nie artystyczna dusza
    Do wyboru te co mi przychodzą do głowy z pamięci (kolejnosc dowolna):

    - wygodniej - nie trzeba zasuwać do labu zanosząc i odbierając
    - szybciej - nie wszędzie robią w 30-60 minut, nawet w większych miastach - a i tam trzeba podjechać
    - czynne 24/7 - wołałem o 7 rano w sobotę i o 23 wieczorem
    - czysciej - bez porównania w ogóle nawet do lepszego labu, ze o zwyklym nie wspomnę
    - porządniej - jesli nie ma w zasiegu porządnego labu
    - taniej - zwykle o kilka złotych na rolce, 4x5" wychodziło mi 10 razy taniej (złotówkę za szitkę!)
    - forsowanie - w labach często marudzą lub w ogole nie robią - tu wystarczy dodać 30 sekund
    - rożne formaty - wystarczy mieć koreks i sredni lub wielki format nie stanowi żadnego problemu
    - crossowanie - nie wszędzie robią
    - bez dopłat - za usugi typu: cross, forsowanie, większy format etc..
    Völkchlor

  6. #126
    to
    Gość

    Domyślnie

    W tym miejscu chciałbym koledze Pastwisko podziękować najmocniej za instrukcję wołania C-41 i motywację do zrobienia tego samodzielnie Film się suszy i wygląda ładnie I nie ma na nim rys jak z osiedlowego labu, jest szybko, wołałem sobie rankiem, kiedy to laby jeszcze śpią. Taniej... to może nie jest, bo mały obrazek mam pod blokiem za 3.70 PLN. Ale jakość adekwatna do ceny. Podobnie jak kiedyś chciałem forsować. To marudzili strasznie. A jak zrobili, to spierdaczyli kolory na maksa. A najważniejsze - SAMOZADOWOLENIE. To sprawia frajdę i o to chodzi

  7. #127

  8. #128

    Domyślnie

    Było by wielkim nietaktem z mej strony,nie zamieścić tu notki i podziękowań dla Autora tego wątku.
    Przez lata zanosiłem "C41 " do labu-bo nie da się-jak twierdziły wszelkie publikacje.A więc oznajmiam przyszłym chętnym,że da się z powodzeniem jak wielu tu wspomniało
    KUBA JESTEŚ WIELKI!
    Cytat Zamieszczone przez klisza36 Zobacz posta
    Pierwsze samodzielne wołanie C41







    F100 N50 1/8 xtra800 kuweta60x70,koreks KROKUS 2000 z czterema filmami,Tetenal ColortecC41 w butelkach litrowych po mleku,termometr,gorąca woda i zegar- skanowanie z labu

  9. #129

    Domyślnie

    Ojtam wielki od razu, napisalem tylko ze się da i ze warto - i tyle

    Niemniej fajnie widzieć ze przez jeden wątek kilka osób spróbowało i się nie zawiodło
    Völkchlor

  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    Ojtam wielki od razu, napisalem tylko ze się da i ze warto - i tyle

    Niemniej fajnie widzieć ze przez jeden wątek kilka osób spróbowało i się nie zawiodło
    Jeszcze kilka lat i nie będziesz trzeźwiał do końca życia, jak każda z wdzięcznych osób zechce postawić Ci piwo
    Pozdrawiam,
    Marcin

Strona 13 z 24 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •