Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie Re: APTEL - akumulatory

    Cytat Zamieszczone przez mk_d70
    Czy kupował kto niefirmowy EN-EL3, czy nawet aku do innego aparaciku w sklepie Aptel (Allegro). Miałem już ochotę kliknąć, ale stwierdziłem duży rozrzut w ocenach dotyczących jakości, terminowości i w ogóle uczciwości (choć rzadko kiedy dotyczyło to akurat osprzętu foto).
    tak, wlasnie niedawno zakupilem u nich taki akumulatorek, ze sprzetem wszystko jest ok, termin dostawy rowniez akceptowalny, niestety mimo opisania w mailu, ze chcialbym na ten akumulator fvat, otrzymalem tylko paragon. z ta fvat to juz nie pierwszy raz, ze nie dostajesz jej od razu, tylko musisz odsylac do nich paragon itd. w sumie jednak sprzet mozna polecic

  2. #12

    Domyślnie

    Aptel jest znany . Wielu forumowiczów u nich kupiło .
    Tyle, że nie są chyba przygotowani na obsługę tylu klientów.
    Każdy kto chce przeprowadzić standardową transakcję bez " udziwinień" - polecam .
    Innym radzę się zastanowić. Jakiekolwiek prośby via e-mail raczej nie zostaną uwględnione
    Ja sam prosiłem ich o zmianę adresata - nie zmienili
    Jak widać Leon28 prosił o fakturę- nie przesłali.
    Sam akku jest dobry, trzyma tyle co firmowy. Z tego co pamiętam ktoś mierzył też napięcia i sa ok.

  3. #13

    Domyślnie

    zakup - aptel - ( dzięki forum był polecany) - wszystko OK na fakturę vat
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  4. #14

    Domyślnie

    niestety nie jest dobrze spasowany i żeby naładować trzeba czymś docisnąć. a warunki reklamacji fatalne.
    Kiedyś czytałem że te co podobno mają 1800mAh są za duże i ciężko wchodzą do body, ale żeby były za małe???
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  5. #15

    Domyślnie

    Kupilem w Aptel-u aku. Tranzakcja przebiegla prawidlowo. Moge szczerze polecic tego sprzedawce.
    Aparat, dwie stałki i lampa.

  6. #16

    Domyślnie

    Dzięki za tak liczne uwagi. Właśnie wczoraj zdecydowalem się zrobić przelew na ich konto Teraz tylko "wóz albo przewóz"...
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  7. #17

    Domyślnie

    ja też w Aptelu, przesyłka za pobraniem,
    na drugi dzień po zamówieniu miałem aku w domu

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paradox
    Każdy kto chce przeprowadzić standardową transakcję bez " udziwinień" - polecam .
    Innym radzę się zastanowić. Jakiekolwiek prośby via e-mail raczej nie zostaną uwględnione
    Ja sam prosiłem ich o zmianę adresata - nie zmienili
    Jak widać Leon28 prosił o fakturę- nie przesłali.
    Potwierdzam, prosilem o zmiane adresata i fakture i obu rzeczy nie zrobili. Na plus, ze przesylka szybko doszla. Akku pasuje i do aparatu i do ladowarki.

  9. #19

  10. #20

    Domyślnie

    znam to dużo powiedziane ale kupiłem aku - bez problemu
    każde zdjęcie można zrobić inaczej, lecz nie wiadomo czy lepiej

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •