zobaczcie 11:55 czym nakręcono ten film
http://www.youtube.com/watch?v=XPY5hFtUW1o
tym:
http://hexacopters.com/
Szukaj
zobaczcie 11:55 czym nakręcono ten film
http://www.youtube.com/watch?v=XPY5hFtUW1o
tym:
http://hexacopters.com/
Nikon | Olympus
Filmik niezły
Niezłego kopa ma ten hexacopter
D300+MB-D10| N18-55 | 35/1.8 | 50/1.8 | SY85/1.4 | SB-900 | Flipside 400 | MF 055XPROB | 2x YN 560 | RF-602 | F&V |
Skontaktuj się z nami