aaa jeszcze jedno, zwroc uwage na wiatr tez
Szukaj
może ładnie wybujać aparat na statywie, dobrze jest coś podczepić od spodu pod statyw jeśli masz taką opcje
i jak wyszlo?
"...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."
Skontaktuj się z nami