Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Fajerwerki

  1. #11

    Domyślnie

    aaa jeszcze jedno, zwroc uwage na wiatr tez

  2. #12

    Domyślnie

    a co wiatr ma do tego ?

  3. #13

    Domyślnie

    może ładnie wybujać aparat na statywie, dobrze jest coś podczepić od spodu pod statyw jeśli masz taką opcje

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechu92 Zobacz posta
    może ładnie wybujać aparat na statywie, dobrze jest coś podczepić od spodu pod statyw jeśli masz taką opcje
    akurat nie o to mi chodzilo, fajerwerki maja to do siebie ze wydziela sie w cholere dymu, jak wiatr bedzie w Twoja strone to klapa totalna moze wyjsc

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    akurat nie o to mi chodzilo, fajerwerki maja to do siebie ze wydziela sie w cholere dymu, jak wiatr bedzie w Twoja strone to klapa totalna moze wyjsc
    poszukam miejsca gdzie niebedzie dymu

  6. #16

    Domyślnie

    i jak wyszlo?
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •