Witam,powiem tyle ze jestem amatorem.
Niedługo sylwester a ja mam chęć porobić kilka fotek fajerwerkom.
Jakich ustawień użyć by ładnie wyszły (ostre i wyraźne)
Posiadam NIKON'a D5000 + 18-55 VR + 55-200 VR.
Pozdrawiam!